VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Santi ufa polityce prezydenta Valencii CF

Głuchy na ostatnie wydarzenia wewnątrz klubowej administracji nie jest Santiago Cañizares, który na swoim koncie Twittera skomentował decyzje kierownika Valencii CF, Manuela Llorente.

Były portero Los Ches, którego zatrudnienie w Sekretariacie Technicznym rozważa obecny prezydent, twierdzi, że Manuel Llorente kieruje się wyłącznie dobrem klubu, dlatego wierzy w słuszność jego decyzji. 41-letni Hiszpan odpiera ataki na swoim koncie w serwisie społecznościowym Twitter.

Poniżej ostatnie zamieszczone notki dotyczące klubowych wydarzeń:

„Llorente zdobył moje zaufanie dlatego, że jego decyzje są zawsze przemyślane, uczciwe i szuka dobrego wyjścia dla wszystkich” – napisał o godz. 12:58, 2 czerwca 2010 r.

„Niektórzy myślą, że skoro tak mówię, to za wszelką cenę chcę znaleźć stanowisko w VCF… ale ja na nic takiego nie nalegam, piszę to, bo po prostu w niego wierzę” – napisał o godz. 12:59, 2 czerwca 2010r.

„jeśli chciałbym objąć jakąś posadę w VCF absorbowałbym jego uwagę inaczej… prywatnie… przepraszam za wyrażenie. Jestem bardzo szczęśliwy z tego, co teraz robię” – napisał o godz. 01:00, 2 czerwca 2010 r.

Obecnie Cañizares zajmuje się komentowaniem meczów w Cadena SER i Canal Plus, a poza tym bierze udział w miejscowych wyścigach samochodowych.

Jeśli chcesz wiedzieć, co sądzi na dany temat Santi, kliknij tutaj.

Kategoria: Wywiady | valencianista.es skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro908.06.2010; 12:30
Na komentowaniu czy wyścigach chyba się nie dorobi. Dlatego jakaś posada w VCF by mu się przydała.
Czy słyszeliście już, że Soriano (ten od Dalporta) na zamiar wrócić do Valencii z jakimś nowym planem naprawy?
Czytałem też, że coraz bliżej VCF jest Tino Costa. To on miałby być następcą Barajy.