VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Bernat i Alcácer zadowoleni ze srebra

Dzidek, 03.06.2010; 15:44

Następne wyzwanie: Puchar Króla Juniorów

Paco Alcácer i Juan Bernat wrócili do Walencji. Wychowankowie klubu dotarli aż do finału mistrzostw Europy do lat 17. Jeden strzelił gola Francji i zaliczał regularne występy, drugi, z sześcioma trafieniami w dorobku, został królem snajperów turnieju.

Reprezentowanie kraju było moim marzeniem. Turniej dostarczył nam mnóstwo pozytywnych emocji i cieszymy się ze srebra. Nie mogłem uwierzyć, że zdobyłem bramkę uderzając głową (VCF Video), jestem taki niski! Gol w debiucie to coś wielkiego, jestem bardzo zadowolony - mówił Bernat.

Przeżyliśmy niewiarygodne trzy tygodnie, podczas których bawiliśmy się grą w piłkę. Muszę podziękować kolegom z drużyny, bo bez nich nie dosięgnąłbym celu tyle razy. Gratulacje od wszystkich były niewiarygodne, zwłaszcza od Unaia Emery’ego, Vicente Mira i Óscara Fernándeza. Kiedy piłkarz otrzymuje powołanie, to wzmocnienie także dla zespołu, dlatego jestem wdzięczny za otrzymane szanse.

Nie ma wiele czasu na radość z sukcesu. W niedzielę Valencia Juvenil zmierzy się w Sewilli z Betisem w rewanżowym ćwierćfinale Pucharu Króla młodzików. W poniedziałek na Mini Estadi padł bramkowy remis.

Przeciwko Betisowi chcemy dać z siebie wszystko, skupiamy się tylko na tym. Mamy dobry team i możemy awansować. Po wygranej w lidze i udziale w finale Pucharu Mistrzów, to byłoby coś niezwykłego! Mimo to doceniamy klasę rywala, Betis nie jest łatwym przeciwnikiem.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. adelajda3903.06.2010; 17:12
Oby tylko jakiś Arsenal nam chłopaków nie podkradł...
2. Venithil03.06.2010; 17:14
Wszystko zależy od chłopaków. NIestety, w Anglii można szybciej podpisać kontrakt zawodowy, więc jesli oni poczują potrzebę większych pieniędzy czy szybszego przejścia na piłkę "profesjonalną"...

To A. Wenger czuwa :P