VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rusza AmuntValencia.eu

Kilkanaście dni temu powstała witryna, której celem jest stworzenie mapy wszystkich serwisów i zorganizowanie przestrzeni komunikacji dla kibiców Valencii z całego świata. W takim dziele nie mogło zabraknąć polskiego akcentu.

Prócz vcf.pl, udział w tym przedsięwzięciu potwierdziły już m.in. SentimentChe, CheTV i inne, nie-hiszpańskojęzyczne serwisy.

Cały portal będzie prowadzony w języku angielskim. Wszystkie zarejestrowane witryny już w najbliższym czasie będą mogły założyć specjalny blog, na którym poinformują świat Valencianistas o specyfice poszczególnych społeczności.

Założyciel AmuntValencia.eu, Brian Sørensen, w planach ma jeszcze m.in. otwarcie kanału radiowego, który w wyznaczonych godzinach prowadziłyby redakcje poszczególnych witryn.

Pozostaje nam dodać: Amunt Valencia!

Kategoria: Ogólne | AmuntValencia.eu skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Fuh05.03.2010; 22:32
FuhCos nie dziala? Ciekawe czy tylko w Polsce trafiaja sie debile, czy tam tez ich spotkamy? ^^
2. Ulesław05.03.2010; 22:37
UlesławCzasem miewa przestoje w działaniu, widocznie teraz mamy taką chwilę ;)
3. Dzidek05.03.2010; 23:11
DzidekTe chwile chyba minęły, trzeba było poprawić linki :D
4. KilyVCF06.03.2010; 15:03
KilyVCFWam działa ta strona ?
Zarejestrować połowicznie się da, ale potem nie można zalogować bo nie wysyłają maila aktywacyjnego i udają że cię nie ma :)
Próbowałem już dwa razy i kaplica..
5. Ulesław06.03.2010; 18:05
UlesławNa razie trwa rejestracja serwisów. Nie wiem czy w ten sam sposób będzie dostępna rejestracja zwykłych użytkowników. Nie wyjaśniłem tego wcześniej, wybaczcie wprowadzenie w błąd ;)