VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Klub odwołał się od upomnienia Portugalczyka

Prawy obrońca Nietoperzy nie potrafi zrozumieć decyzji sędziego, który uległ protestom rywali, a po wysłuchaniu opinii sędziego technicznego, podyktował rzut karny i wyrzucił z boiska Marchenę.

„Czegoś takiego nie widziałem jeszcze w swoim życiu. Powtarzam – to pierwszy raz, gdy widzę taką sytuację na boisku w moim życiu. To, że czwarty arbiter wydaje decyzję o odgwizdaniu rzutu karnego wydaje mi się bardzo dziwne. Nie rozumiem nic z tego, co się wydarzyło, ale to teraz już nie ma znaczenia”.

Odnośnie czerwonej kartki, jaką pokazał mu Pérez Burrull w 83 minucie meczu, powiedział: „Jestem w stu procentach pewny, że nie kopnąłem żadnego przeciwnika. Klub złoży odwołanie, ponieważ bardzo dobrze widać, że nie było żadnego kontaktu. Sędzia pomyślał, że było inaczej, lecz ja jego decyzji nie rozumiem”.

Valencia CF złożyła już apelację o anulowanie czerwonego kartonika Miguelowi Brito. Na razie nie wiemy, jaki skutek przyniesie wniosek klubu, ale w następnym spotkaniu z całą pewnością nie zobaczymy Marcheny, Banegi oraz Césara.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. pedro902.03.2010; 16:23
Czegoś takiego też nie widziałem, ale gdyby nie ten cyrk z odwołaniem się do 4-go arbitra mecz byłby zupełnie wypaczony.
2. wk02.03.2010; 16:52
wkJeżeli odwołanie przyniesie skutek, to można mieć wrażenie, że sędziowie za bardzo chcą ustalić wynik meczu. Przed czerwienią było 2:1, a więc wszystko możliwe. Po tym (przynajmniej do 3:1 tylko tyle widziałem) mecz został całkowicie odpuszczony.

Ale niema co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba wymęczyć zwycięstwo z Racingiem i czekać na kurację zawodników i na pożegnanie Emerego.
3. zając43502.03.2010; 21:33
zając435Powinni anulować tj. u Alexisa.
4. pedro902.03.2010; 22:22
Komisja dyscyplinarna czy jak to tam się nazywa, utrzymała czerwonę kartkę dla Miguela. Nie zagra więc z Racingiem, a czy z Barcą - tego nie jestem pewny.
Pocieszeniem jest tylko prawdopodobny powrót Navarro do składu.
Emery będzi miał nie lada zagwozdkę jaki wystawić skład - czy Maduro na prawej obronie i spacerujący Fernandes w pomocy (jaka to pomoc?), czy Maduro na środek pomocy razem z Barają?