VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

15M € dla Solera, 25M € dla UTE

W poprzednim tygodniu Valencia odkupiła od byłego prezydenta Juana Solera część jednej parceli Estadio Mestalla, którą Urbanas de Levante SA - firma Juana Solera - wykupiła przed dwoma laty. Klub znów jest w posiadaniu wszystkich działek, które chce sprzedać w komplecie nowym inwestorom.

W pierwszej licytacji Estadio Mestalla Juan Soler zobowiązał się do wykupienia wszystkich działek po cenie wywoławczej, jeżeli nie zgłosi się po nie żaden inwestor. Obietnicę wypełnił częściowo - zapłacił około 20% wartości pierwszej parceli, wycenionej na 90M €. W międzyczasie firma Solera ogłosiła bankructwo, a jej mienie mieli przejąć wierzyciele. Oznaczałoby to zmianę właściciela parceli i niepotrzebne komplikacje w i tak już trudnych poszukiwaniach inwestora.

W lutym minie rok, odkąd z placu budowy Nuevo Mestalla zniknęli ostatni pracownicy. Valencia nie była w stanie pokryć zobowiązań i spółka budowlana wstrzymała prace. Nikt nie wie, kiedy budowa zostanie wznowiona, ale działacze Valencii robią wszystko, aby stało się to jak najszybciej.

Llorente ma zaproponować UTE FCC-Bertolin 15 € natychmiastowej płatności i 10 M € po zdobyciu planowanego kredytu. Dalsze spłaty miałyby zostać odłożone w czasie. Pieniądze na pokrycie długów mają pochodzić z zakończonej sprzedaży akcji, która dzięki inicjatywie Fundacio VCF przyniosła klubowi 92M € gotówki.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | Las Provincias skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. 7mati724.12.2009; 00:17
i to jest dobra wiadomość na święta :)
2. k_tronic24.12.2009; 10:10
Goran Pandew jest wolnym zawodnikiem wiec koniecznie trzeba sie nim zainteresowac bo to zawodnik o sporym potencjale
3. CheS_9124.12.2009; 10:35
k_tronic
Super kupimy go,jest świetnym piłkarzem...Jeśli potrafisz czytać to jest temat związany z Nuevo Mestalla

W sumie to ja się nie dziwie dlaczego Forum tak kuleje !!!
4. los ches24.12.2009; 11:34
los chesTo kolejny krok żeby wyjść na prostą... Jak powstanie piękny stadion to będzie ogromny sukces,oby jak najszybciej.
5. KilyVCF24.12.2009; 11:40
KilyVCFWie ktoś za ile Soler kupił wcześniej swoją część? Czy wyszliśmy na tym dobrze czy chociaż na zero ?
Teraz widzimy że emisja to był strzał w dziesiątkę, oby tak dalej.

[Co do forum to zgadzam się z przedmówcą.
Wg mnie dobrze by było zawiesić komentarze pod newsami na jakiś czas, wtedy forum się rozrusza i wszystko by miało ręce i nogi.
Albo skopiować istniejące stąd, te nie dotyczące poszczególnych meczów, to też już będzie przyczynek do dyskusji,w końcu każdy forumowicz lubi mieć dużo postów :)
6. benji24.12.2009; 23:05
benjiJa sądzę, że upadek forum wynika głównie z lenistwa użytkowników. Kiedyś co rusz pojawiały się tam nowe posty i było czym się interesować. W tej chwili niektóre tematy są "martwe" od miesięcy, o ile nie od lat. Po prostu nikomu nie chce się tam pojawiać. To wymaga nieco pomysłu, kreatywności i chęci. A nikomu zwyczajnie się nie chce. Społeczeństwo przyzwyczaja się do nic-nie-robienia i stąd tak mierne wyniki. Myślę, że nic nie jest w stanie tego zmienić.
Na razie.
Dojrzeją nowi użytkownicy, to może i zechcą się nieco bardziej udzielać.
Pzdr na święta:p
7. CheS_9124.12.2009; 23:33
Pisałem do kilku moderatorów i usunięcie niepotrzebnych tematów itd. ale jak na razie żadnych efektów,mam nadzieję że to się zmieni w najbliższym czasie. Zgodzę się z tobą,lenistwo przemawia,zamiast wkleić coś na forum walą totalny offtop na głównej co mija się z celem...Myślę że gdyby na Forum wywaliło się niepotrzebne tematy i założyło nowe (o których wspomniałem w dziale "Propozycję"

P.S. Bez obrazy ale moderatorzy to też chyba niezłe lenie :P :P