VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Defensor zadowolony z awansu

Alexis Ruano uważa, że rozgrywek Ligi Europy nie można traktować drugorzędnie, dlatego cieszy się z awansu zespołu z pierwszego miejsca w grupie. 24-letni stoper Blanquinegros pragnie wygranej nad Deportivo, by móc w pogodnym nastroju obchodzić Święta Bożego Narodzenia.

Zwyciężyć z Deportivo

„Musimy dobrze przygotować się na to spotkanie od strony mentalnej, ponieważ niedzielny mecz jest dla nas niezwykle ważny. Musimy być pewni siebie oraz wykazać się odpowiednią motywacją i koncentracją dlatego, że zdobycie tych trzech punktów to dla nas fundamentalne zadanie przed nadchodzącymi Świętami”.

Szczęśliwy z awansu w europejskich rozgrywkach

„Jestem bardzo szczęśliwy, że zespół awansował z pierwszego miejsca w grupie, a wczoraj pokonał Genoę. Pomimo niesprzyjających, zimnych warunków udało się nam odnieść zwycięstwo. Dotychczas nie graliśmy jeszcze przy tak niskiej temperaturze i wydaje mi się, że to również kosztowało nas trochę zdrowia”.

Cele w Lidze Europy

„Trzeba iść krok po kroczku, spokojnie przechodzić kolejne etapy. Drużyna bardzo dobrze czuje się w tych rozgrywkach, osiągając świetne wyniki. Myślę, że zawsze powinniśmy prezentować własny futbol, być pewni siebie i skoncentrowani”.

Wyrównana kadra

„Wydaje mi się, że niezależnie od tego, kto gra, drużyna wygląda dobrze. Razem jest nas 26. Nie ma podziału na zawodników podstawowych i rezerwowych. Czujemy się tak samo ważni, gdyż jeśli każdy z nas będzie dawał z siebie wszystko, pomoże całej drużynie osiągnąć sukces”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Sopel19.12.2009; 12:02
Jak on wygląda w tej kurtce czy co to jest... ; )
2. Mcsente19.12.2009; 15:28
McsentePal licho z jego wyglądem, jak dalej będzie grać jak gra to może zacząć szukać nowego klubu. On nawet nie jest przeciętnym zmiennikiem. Wg mnie nr. 2 w zimowym okienku do odstrzału, pierwszy idzie del Horno.