VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pablo wypada na trzy tygodnie!

Zibi, 18.12.2009; 22:37

Czworo piłkarzy nie zagra na Riazor?

Złe wieści dotarły dzisiaj z Paterny. We wczorajszym spotkaniu urazu doznali Carlos Marchena oraz Pablo Hernández, dla których występ przeciwko Deportivo w najbliższą niedzielę jest wykluczony.

Uraz kapitana Valencii CF co prawda nie jest poważny, ale może doprowadzić do tego, iż nie pojedzie on z resztą zespołu do La Coruñii. 30-latek cierpi na silne stłuczenie lewego biodra i łopatki. Ciało techniczne oraz sztab medyczny zadecyduje jutro, czy Marchena będzie w stanie rywalizować w meczu z Blanquiazules. We wczorajszym spotkaniu z Genoą w 32. minucie zastąpił go Maduro.

O większych kłopotach można mówić w przypadku Pablo Hernándeza. 24-letni skrzydłowy doznał mikropęknięcia w mięśniu płaszczkowatym. Okres jego rekonwalescencji przewiduje się na trzy tygodnie. Wobec tego Pablo ominie nie tylko dwa spotkania z Deportivo, w lidze oraz Pucharze Króla, ale również z Espanyolem.

W trzech następnych pojedynkach z powodu kontuzji nie zagrają także Jérémy Mathieu i David Silva. Zważywszy na uraz Marcheny, do La Coruñii może nie pojechać nawet czwórka podstawowych zawodników drużyny.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com | Superdeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Mcsente18.12.2009; 23:39
McsenteCiężki mecz czeka nas w La Corunie. Jeśli przegramy to możemy spaść nawet na 6 miejsce, a tak nie dawno marzyliśmy o drugim... Oczywiście nie dopuszczam żadnej myśli niż wygrana, nawet w dużym osłabieniu.

Mecz pokaże czy Valencię stać na poważną walkę, wszak czołowy zespół musi posiadać dobrych zmienników. My mamy z tym spory problem, wprawdzie dojdzie Fernandes ale w obronie będzie licho. Myślę, że jeśli przegramy musimy się pozbyć większości piłkarzy, bo po co ci nam skoro jak dostają szansę to jej nie wykorzystują...?!
2. Kanius18.12.2009; 23:44
KaniusSzkoda, że akurat teraz musi pauzować, ale Joaquin pokazuje ostatnio, że można na niego liczyć i zapewne godnie go zastąpi.
3. zając43519.12.2009; 10:34
zając435Nadzieja w rezerwowych.
4. Zakkusu19.12.2009; 16:10
Kurcze bez mojego favourita będzie ciężko, ale Joaquin jest gotowy więc będzie dobrze.
5. Jacek12.01.2010; 09:56
JacekNiedługo wróci ^^ xD