VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Moretti: "To będzie widowiskowy mecz"

Zibi, 17.12.2009; 18:55

Emiliano przed rewanżem

Zdaniem byłego obrońcy Valencii CF, a obecnie CFC Genoa, mecz pomiędzy obiema drużynami będzie dla Włochów „spotkaniem roku”. 28-latek podkreśla, że jego ekipie bardzo zależy na awansie do dalszej fazy Ligi Europy i zrobi wszystko, by się w niej znaleźć.

„To będzie z pewnością bardzo widowiskowy mecz, ponieważ Valencia i Genoa pokazują wielki futbol. W obu drużynach występuje wiele indywidualności, ze znakomitą techniką, którzy jednym zagraniem mogą przesądzić o losach rywalizacji” – powiedział.

Moretti przyznaje, że jeszcze nie rozmawiał z byłymi partnerami z drużyny, ale zamierza zrobić to zaraz po końcowym gwizdku: „Pozdrowię wszystkich po meczu, jeden po drugim, zamienimy słowo, ale teraz pragnę się maksymalnie skoncentrować na partii” – tłumaczył.

Lewy obrońca zaznaczył, że „spotkanie jest bardzo istotne dla Genoi. Jesteśmy gotowi na to, by dalej brać udział w rozgrywkach europejskich”. Włoch ma także pełne zaufanie do tamtejszych kibiców: „Uważam, że na takie spotkanie nie trzeba specjalnego zaproszenia, mam nadzieję, że fani Genoi zaskoczą mnie od samego początku”.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.