VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencianistas po raz kolejny towarzyszyli pięknej akcji

Od kilku lat, w ostatnim miesiącu roku, piłkarze Valencii biorą udział w specjalnej akcji organizacji Asindown, której owocem jest kalendarz z ujmującymi fotografiami.

Wczoraj zaprezentowano tegoroczne wydanie kalendarza Asindown. Wydarzenie miało miejsce w loży vipów Estadio Mestalla, a udział w nim wzięli prezydent Llorente, trener Emery, a także kilku piłkarzy: Joaquin, Pablo, Cesar, Michel oraz Alexis.

Valencia jest częścią naszej rodziny i pomaga nam, aby nasze dzieci mogły sobie radzić. To dla nas szczególny dzień, jesteśmy zachwyceni z możliwości przybywania w to miejsce, bo czujemy się tutaj jak w domu. Dziękuję wszystkim, od prezydenta przez radę, po Voro, który jest duszą tego projektu - za poświęcenie, które ofiarowali. Ten wspaniały kalendarz to nie tylko papier, on pozwala nam uzyskać cel fundacji - integrację i jest bardzo ważnym elementem naszej działalności. Dzieci nie mogą się doczekać i zawsze pytają: kiedy zdjęcia! Mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa jeszcze przez wiele lat - że pomożecie nam jeszcze wiele wygrać, bo mnóstwo przed nami - powiedziała Pilar Gadea, przewodnicząca stowarzyszenia Asindown.

Na koniec wręczono prezydentowi Llornente pierwszy egzemplarz kalendarza, a uroczystość została uwieńczona wspólnym zdjęciem. Kalendarz wejdzie do sprzedaży od poniedziałku 13 grudnia i będzie można go nabyć w klubowych sklepach za kwotę 5 Euro. Tutaj można obejrzeć ubiegłoroczne wydanie kalendarza, aktualne postaramy się przybliżyć w poniedziałek.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Alba12.12.2009; 21:30
AlbaTe dziciaki są super. Brawo dla piłkarzy VCF, za to, że wspierają tą akcje.

Smiechu a może byś mi taki kalendarz załatwił =D ...

Ta fota z Renanem z ubiegłorocznej edycji - bezcenna