VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Mecz będzie wyrównany”

David Albelda jest przekonany, że najbliższe spotkanie z Realem Madryt będzie bardzo zaciętym pojedynkiem. Były kapitan Los Ches wierzy we wsparcie kibiców i siłę drużyny, która pragnie wygrywać każdą konfrontację. 32-latek nalega, by tego wieczoru być bardzo skoncentrowanym na boisku i zagrać tak dobrze, jak w ostatnich rywalizacjach.

Wyborny sezon

„Myślę, że musimy pozostać przy naszym stylu gry i nadal ciężko pracować. Jak na razie sezon układa się wyśmienicie. To normalne, że wśród kibiców panuje nastrój euforii, ponieważ drużyna spisuje się świetnie, prezentuje ładną piłkę i wygrywa, a apetyt wciąż wzrasta. To jasne, że musimy kontynuować tę kapitalną serię. Wolę iść krok po kroku i oczekiwać na efekt końcowy”.

Zagrać dobrze przed Bożym Narodzeniem

„Najbliższe trzy spotkania, z Realem Madryt, Genoą oraz Deportivo, są dla nas bardzo ważne i należy zostawić ostatnie krople potu, by odnieść w nich sukces. Naszym zadaniem jest zająć drugą lub trzecią pozycję w lidze przed Bożym Narodzeniem i zakwalifikować się do dalszej fazy Ligi Europy”.

Wyrównany mecz z Realem

„Uważam, że pojedynek ten będzie bardzo wyrównany i trudny dla obu zespołów. Nasi kibice zdają sobie sprawę z wagi tego meczu, więc na pewno będą nas dopingować, abyśmy odnieśli upragnione zwycięstwo”.

O Królewskich

„Real Madryt radzi sobie coraz lepiej na wyjazdach. Są silną drużyną i potrafią dobrze bronić. Spróbują skomplikować nam zadanie. Z Barceloną zagrali wielki mecz, dlatego nie zasłużyli na porażkę”.

Albiol

„Sądzę, że dla niego będzie to trochę dziwne spotkanie. Tutaj się w końcu wychował, ale taki jest futbol. Z pewnością zasługuje na ciepłe przyjęcie z naszej strony”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. CheS_9111.12.2009; 22:40
Albelda <3
Oby utrzymał (wysoką) formę którą prezentuje,bramka na wagę zwycięstwa z Realem Madryt - bezcenne
AMUNT Albelda !!!
2. Villa5412.12.2009; 10:21
Villa54Ma rację