VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Komunikat oficjalny Valencia C.F. SAD

Dzidek, 04.12.2009; 14:50

Prywatna firma poszuka kupca na Mestalla

Valencia CF pragnie oświadczyć, że decyzją Rady Administracyjnej podjętej 1 grudnia bieżącego roku, nawiązano porozumienie z firmą Richard Ellis, która będzie pośredniczyła w sprzedaży gruntów starego Mestalla. Tym samym, Richard Ellis będzie miało wyłączność na prowadzenie rozmów o sprzedaży wspomnianych wyżej parceli. Rada Administracyjna Valencia CF SAD chce podkreślić swoje usatysfakcjonowanie nawiązaniem współpracy z tak renomowaną firmą.

Według prasowych doniesień, na konto sprzedawcy nieruchomości wpłynie 1% prowizji z co najmniej 275 milionów €, za które mają zostać sprzedane tereny Mestalla.

Strona internetowa CB Richard Ellis: Kilk!

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Lolek04.12.2009; 15:08
LolekCoś się zaczyna dziać. Bardzo dobrze, że teraz prywatnie poszukają kupca, będzie zdecydowanie łatwiej sprzedać parcele. I kwota nawet rozsądna. Ale czy to starczy na pokrycie długów i uniemożliwi- a przynajmniej opóźni- sprzedaż gwiazd?
2. jarekkha04.12.2009; 15:45
jarekkhaoczywiscie ze te pieniadze nas uratuja...
splacimy 1/3 dlugu a za reszte wybudujemy stadion... zatrzymamy gwiazdy a jesli awansujemy do LM to napewno po trochu splacimy reszte dlugow przez mysle 3 lata moze uda sie dzieki LM zlapac bogatego inwestora albo inwestorow... ale jesli te pieniadze za ten stadion sie nei znajde to ciemno to widze...
ktos wie dokladnie ile wynosi nasz dlug i ile dokladnie brakuje pieniedzy na dokonczenie budowy stadionu?
3. bialy_wilk04.12.2009; 16:27
Valencia jest faworytem do pozyskania Domingueza z Kazania
musimy tylko kibicowac Interowi bo w przypadku awansu Rubina to bedzie duza szansa ze Dominguez nigdzie sie stamtad nie ruszy
4. zając43504.12.2009; 20:33
zając435Fajnie by było przyszły sezon rozpocząć z taką samą - wzmocnioną kadrą.