VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juan solidarny

21-latek stwierdził niedawno, że z Miguelem nie ma żadnych wychowawczych problemów, a spóźnienie może się przytrafić każdemu. W przeciwieństwie do Portugalczyka nie zdarzyło mu się to jeszcze ani razu.

Hiszpan wziął udział w otwarciu „Fòrum de l’esport universitari” - sportowej imprezy dla niepełnosprawnych i nie chciał się rozwodzić nad kolejnym „wybrykiem” swego partnera z zespołu.

Mata powiedział jedynie, że „nigdy nie zaspałem, zawsze przyjeżdżałem na treningi czy zgrupowania punktualnie i mam nadzieję, że nigdy nie zaśpię”. Jeśli chodzi o Miguela, stwierdził, iż ten „nie sprawia żadnych kłopotów drużynie, zawsze zachowuje odpowiednią postawę”, chociaż nie uważa się za osobę adekwatną do wyrażania takich opinii.

Odnośnie starcia na szczycie tabeli pomiędzy Realem Madryt a Barceloną, przyznał, że woli, aby obie drużyny podzieliły się punktami. Poza tym odpowiada, iż zamierza się teraz skupić przede wszystkim na potyczce Valencii CF z Mallorcą, ponieważ „tylko my skorzystamy na konfrontacji Realu z Barceloną, jeśli wygramy”. Z tego też powodu zaznaczył, że mecz z Balearczykami to „bardzo ważne dla Valencii spotkanie”.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.