VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wieści z treningu

sebol, 26.11.2009; 15:57

Dealbert poza stawką

Dzisiejsza sesja treningowa odbyła się w niemalże pełnym składzie personalnym - zabrakło jedynie Vicente, co większą niespodzianką nie jest, a także Dealberta cierpiącego na grypę żołądkową.

David Silva, Manuel Fernandes oraz Angel Dealbert rozgrzewkę rozpoczęli wraz z całą drużyną, ostatecznie jednak ten ostatni odłączył się od reszty, gdy przeszli oni do istotnej części ćwiczeń. Były piłkarz Castellon zamiast tego biegał jedynie pod czujnym okiem Paco Ayestarána. Piłkarz będzie musiał teraz najzwyczajniej poczekać, aż ostatnie objawy choroby ustąpią.

Podczas treningu trener Unai Emery odbył specjalną rozmowę z Miguelem Angelem Moyą, który kilka ostatnich lat spędził w zespole kolejnego rywala - RCD Mallorca.

Podczas porannej sesji trener położył nacisk na posiadanie piłki, dośrodkowania, a na zakończenie zespół podzielił się po 11 osób, z czego jedna część pracowała z Emerym, a druga z Carcedo. Trening na murawie dobiegł końca o godzinie 12:15, po czym piłkarze udali się na siłownię.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. velk26.11.2009; 16:30
Mam nadzieję, że Wesley wyjdzie w meczu z Mallorca choćby na 15-20 minut :) Emery natomiast będzie miał spory problem z wyborem środka pola jako że ostatnio wszyscy maja wysoką formę.
2. zając43526.11.2009; 22:38
zając435Dealbert musi zagrać z Mallorcą.