sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Miguel planuje odejść zimą

sebol, 24.11.2009; 21:59

Miguel oburzony decyzją o odstawieniu

Dwukrotne odstawienie od składu Miguela Brito spowodowane spóźnieniami na trening skłoniło piłkarza do zastanowienia się nad opuszczeniem Estadio Mestalla.

Między szkoleniowcem Emerym a Portugalczykiem nie pierwszy raz doszło do burzliwej rozmowy, która jednak nie przyniosła pożądanego skutku. Miguel czuje się urażony odstawieniem od składu, a słowa jego agenta Paulo Barbosy jednoznacznie wskazują na zamiar odejścia klienta z klubu: Analizujemy rynek, by umożliwić Miguelowi odejście zimą, teraz musimy jednak zachować spokój, dlatego, że Miguel gra z dobrym skutkiem dla Valencii.

Unai Emery ma już dość nieprofesjonalnego zachowania ze strony Miguela, nie znaczy to, że chce pozbyć się gracza. Wręcz przeciwnie - Bask ceni sobie udział Portugalczyka w wynikach osiąganych przez zespół i broń Boże nie chce go stracić. Unai pragnie posiadać ni mniej, ni więcej niż 2 prawych obrońców. Kara, jaką nałożono na gracza - mecz pauzy oraz grzywna - miała załatwić sprawę, a dowodem na to ma być włączenie gracza do składu już na następny mecz przeciwko Mallorce. Co prawda klub myśli nad dodatkową karą dla zawodnika, głupotą byłoby jednak twierdzić, że miałaby ona być związana z ostatecznym pożegnaniem 29-latka.

Miguel Brito przed meczem z Osasuną zdołał wziąć udział jedynie w dwóch treningach swej drużyny, bowiem wcześniej 10 dni spędził na zgrupowaniu kadry. Było już wiadomym, iż w pierwszej jedenastce wybiegnie Bruno, nim Miguel spóźnił się, a gracz uznał to za niesprawiedliwość. Czy zatem, gdyby wyrobił się na czas, znalazłby się poza kadrą? Miejsca na ławce z pewnością by dla niego nie zabrakło.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (10)

KOMENTARZE

1. Lolek24.11.2009; 22:40
LolekOj, niedobrze. Miguela nie można puścić. Przynajmniej teraz. Nie mamy drugiego prawego obrońcy (Alexis?), więc do końca sezonu musi zostać. Ale generalnie jak się nie podoba- do widzenia. Nie ma i nie może być świętych krów.
2. Vicente7324.11.2009; 23:55
Vicente73Już od dłuższego czasu Miguel zachowuje się jak rozkapryszona, a przy tym niezbyt rozgarnięta, nastolatka. A z formą też bym nie przesadzał - solidny drwal bez polotu. Za to z głupimi błędami...
3. Algir25.11.2009; 08:38
Jeżeli kopacz chce odejść, to nie ma sensu go zatrzymywać na siłę - przynajmniej jego kontrakt odciąży budżet . Tylko kto go zastąpi?. W lecie łatwiej o jakiegoś rzemieślnika, natomiast w zimie - może uda się kogoś wypożyczyć?
4. Jacek25.11.2009; 08:48
JacekJak dziecko...Ktoś mu zwróci uwagę i od razu się obraża. I na dodatek zimą?!
5. fae25.11.2009; 11:07
faeA niech idzie, nie trzeba nam w VCF takich pseudogwiazdek. Tylko nie wiem, czy ktoś go kupić będzie chciał, toż nawet latem ofert nie było chyba.
6. zając43525.11.2009; 11:15
zając435Jeżeli dobrze pamiętam to Fiorentina chyba coś tam przebąkiwała latem, ale kupili De Silvestriego z Lazio, więc teraz nie będą raczej zainteresowani kupnem Miguela.
7. pedro125.11.2009; 13:29
Miguel jest już najwyraźniej znudzony. Jeśli przed tym sezonem nikt go nie chciał za sensowne pieniądze, to za rok tym bardziej kupca się nie znajdzie.
8. El_Duderino25.11.2009; 17:11
El_DuderinoW Premiership znajdą się kluby, które kupia go w ciemno. Tymbardziej że nie będzie kosztował kokosów.
A co do sprawy, spóźnienie na trening zasługuje na karę , ale czy wyłączenie go z meczu jest sprawiedliwe ? Kara finansowa powinna wystarczyć , Emery tańczy z Miguelem ,który pokazał dobrą formę , ciekawe czy ma kogoś na tym samym poziomie na oku , po niskiej cenie i który by chciał grac dla VAlencii ....
9. dijey125.11.2009; 17:17
dijey1Każdy szanujący się trener postąbiłby tak samo. Emery nie może ryzykować utraty autorytetu. Piłkarz musi znać swoje miejsce, a ta sytuacja pokazuje jak nieprofesjonalny jest Miguel.
10. Sprewell25.11.2009; 22:49
SprewellPo obejrzeniu meczu Milan-OM wcale się nie zdziwię jeśli to ci 1 będą chcieli wykupić Portugalczyka. To co wyprawiali ich prawi obrońcy to istna masakra. Nasza obrona to przy nich geniusze a i Miguel jak na warunki Milanu to młodziak więc może i większą kasą sypną ^^