sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Maduro: "Teraz jesteśmy silniejsi"

Rivv, 16.11.2009; 20:01

Holender w doskonałym humorze

Uniwersalny zawodnik Nietoperzy, Hedwiges Maduro na konferencji prasowej w Miasteczku Sportu w Paternie wypowiedział się na temat obecnej dyspozycji zespołu, swojej roli w drużynie oraz najbliższych wyzwaniach, jakie czekają Blanquinegros. Były reprezentant Holandii odniósł się także do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, typując swojego faworyta do końcowego tryumfu.

Zespół jest teraz silniejszy w La Liga. W ostatnich meczach graliśmy dobrze, z poprawioną jakością i lepszą obroną. Cały czas liczymy się w Lidze Europejskiej i Copa del Rey - stwierdził Maduro.

Holender pozbył się drobnych bólów mięśniowych i może już trenować na pełnych obrotach: Czuję się dobrze, trenuję normalnie wraz z drużyną i nie mam problemów. Trener wiele ze mną rozmawia i darzy mnie dużym zaufaniem. W ubiegłym roku sytuacja była inna. Teraz gram więcej. Zawsze chciałem grać i demonstrować moje umiejętności na boisku.

Hedwiges uważa, że najbliższe spotkanie w Pampelunie będzie dla Valencii niezwykle trudne: W zeszłym sezonie przegraliśmy tam 0:1. Gramy na bardzo ciężkim terenie, lecz musimy to wygrać.

Zapytany, w którym sektorze boiska czuje się bardziej komfortowo, odpowiedział: Czuję się dobrze jako pomocnik, ale szkoleniowiec poprosił mnie o cierpliwość, ponieważ są tacy doświadczeni gracze jak Marchena czy Albelda.

Kończąc Maduro wyznał, że to właśnie w ekipie La Furia Roja widzi zwycięzcę przyszłorocznego Mundialu: Hiszpania ma świetny zespół złożony z graczy wysokiej jakości, zarówno w linii pomocy, jak i w ataku.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.