VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

FC Liverpool gościem popularnych „Żab”

Dla tych, którzy chcieli widzieć byłego szkoleniowca Los Ches w stolicy Turii ponownie, mamy dobrą wiadomość. Rafael Benítez powróci do Valencii… by zagrać na Ciutat de Valencia.

Wczoraj biuro klubu poinformowało o porozumieniu z władzami i managerem FC Livepool, dotyczącego pamiątkowego meczu z okazji stulecia klubu Levante UD. Piłkarze z Anfield Road oraz ich trener bardzo miło przyjęli zaproszenie Granotas. Benítez cieszy się z inicjatywy, z jaką wyszli sternicy, a dzięki niej będzie miał możliwość po raz kolejny odwiedzenia miasta, gdzie święcił swe pierwsze znaczące tytuły.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy The Reds zawitają w walenckie progi, ponieważ drużyny nie uzgodniły terminu rozgrywania spotkania. Za pośrednictwem strony internetowej Levante UD dowiedzieć się możemy, iż Benítez dołoży wszelkich starań, by mecz doszedł do skutku możliwie jak najwcześniej: „To dla nas honor i wyróżnienie, że otrzymaliśmy zaproszenie od klubu ze stuletnią historią, czyli Levante UD. Spotkanie odbędzie się w mieście, z którym mam piękne wspomnienia, wielu przyjaciół i dobre stosunki. Zawsze będę miał do Valencii sentyment. Nikt z nas nie ma wątpliwości, że chcemy uczestniczyć w uroczystościach z okazji stulecia Levante. Oby kalendarz pozwolił nam na rozegranie tego meczu, dlatego będziemy z władzami w stałym kontakcie, spojrzymy na wiele aspektów, by określić najdogodniejszą dla obu ekip datę. Nasze rozmowy będą przebiegać w serdecznej atmosferze, ponieważ chcemy zagrać w Walencji”.

Kategoria: Ogólne | elvalencianista.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Zakkusu13.11.2009; 21:55
Marzył by mi sie pojedynek Valencia CF - Liverpool FC. Mój kumpel nadal upiera się, że LFC jest lepszym zespołem od Blanquinegros, a to by była jedyna okazja aby rozwiać wszelkie złudzenia.

2. Sygic14.11.2009; 11:15
SygicA co może mieć Levante z Benitezem wspólnego?