VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Urugwajczyk z szansą na grę, tyle że w Grecji

Nacho Gonzalez, który po trafieniu na Mestalla, jakby złapawszy bakcyla od Vicente spędza czas głównie na leczeniu urazów, teraz kiedy już zdołał się wykurować, myśląc o grze w piłkę, będzie musiał najprawdopodobniej zmienić barwy klubowe.

Istnieją nikłe szanse na to, iż Nacho Gonzalez zagości na murawie w jakimś spotkaniu Valencii - miał wszak ku temu okazje już we wtorek i to w teoretycznie najłatwiejszym i najmniej prestiżowym meczu, jaki mógł się w tym sezonie trafić. Z racji faktu, iż możliwości Urugwajczyka zważywszy na długotrwałe kontuzje nie mogły zostać do końca poznane, a także konkurencja na jego pozycji jest w tej chwili spora, jedyną rozsądną opcją dla byłego gracza Danubio, AS Monaco czy Newcastle jest odejście na wypożyczenie do słabszego zespołu, o ile marzy mu się jeszcze gra z nietoperzem na piersi.

Pojawia się już na horyzoncie pierwsza możliwość dla pomocnika - usługami gracza jest zainteresowany Quique Henrnandez, były valencianista, który aktualnie piastuję posadę szkoleniowca Levadiakosu. Grecki zespół niespecjalnie radzi sobie w rozgrywkach greckiej ekstraklasy - zajmuje przedostatnie miejsce w lidze i wypożyczenie takiego piłkarza jak Nacho na pewno nie byłoby złym krokiem.

Sam piłkarz także powinien potraktować ofertę poważnie - przenosiny do Levadiakosu dałyby przede wszystkim możliwość gry. Zawodnik, który ostatnio znajdował zatrudnienie w bardziej renomowanych klubach nie powinien zrażać się klasą greckiego średniaka i zdać sobie sprawę, że na tego rodzaju krótkoterminowym wypożyczeniu mógłby tylko i wyłącznie zyskać. Tym bardziej, zważywszy na politykę klubu z Valencii, który nigdy nie lekceważy zawodników spisujących się poprawnie na wypożyczeniach i często przyjmuje ich z powrotem w swe progi z otwartymi ramionami.

Kategoria: Transfery | Super Deporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Szmymonn13.11.2009; 19:49
Szczerze jestem użytkownikiem tej strony juz ze 2 lata, a o Nacho usłyszałem dopiero w tym sezonie.
2. zając43513.11.2009; 22:03
zając435A może w Grecji coś pokaże? I kontuzji nie złapie? Niech idzie do Hellady.