VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Hernández o powołaniu

Hiszpan postanowił podzielić się własnymi odczuciami po tym, jak otrzymał powołanie do reprezentacji narodowej Hiszpanii na najbliższe mecze z Argentyną oraz Austrią. 24-latek jest pełen optymizmu przed swymi kolejnymi występami w La Selección.

Valencianista debiutował w piłkarskiej kadrze narodowej Hiszpanii 20 czerwca tego roku, w Pucharze Konfederacji, zmieniając w 60. minucie meczu z reprezentacją Republiki Południowej Afryki swego klubowego partnera – Davida Villę.

Pełen nadziei

„Jadę na zgrupowanie z wielkimi nadziejami, chcąc ciężko pracować i skorzystać na tym wyjeździe. Pragnę wykorzystać każdą szansę. Jestem głodny gry. Dla mnie to powołanie jest nagrodą za pracę w Valencii CF. Na pewno mi pomoże i zachęci do kontynuowania rzeczy w tej samej linii”.

Wdzięczny del Bosque

„Tak, dziękuję, że mówi o mnie dobrze. Zeszły rok był trudny, ale powołanie wynagrodziło mi tamten czas i dało mi siły”.

Najlepszy etap

„Ten sezon jest jak na razie najlepszy w moim wykonaniu. Zyskałem sporo zaufania, czuję się komfortowo na murawie, pomagam drużynie, asystuję i zdobywam bramki. Oczekuję, iż w takim samym tempie będę się rozwijał, z pewnością warte jest to wysiłku. Obym otrzymywał częściej powołania”.

Gra z wielkimi piłkarzami VCF zaszczytem

„Napawa mnie dumą fakt, że gram z tak wielkimi zawodnikami, jacy obecnie występują w Valencii CF. Bez nich byłoby o wiele trudniej osiągnąć świetne wyniki. Oni są dla mnie wzorem”.

Spokojny

„Dopóki nie usłyszysz osobiście, że jesteś powołany, nie wierzysz w to, co mówią inni. Na zgrupowaniu pracowałem w spokoju i zdałem się na decyzje trenera. Jeśli chodzi o Jesúsa Navasa, zasługuje na uwagę, bo gra na wysokim poziomie”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. Zakkusu10.11.2009; 23:02
Jak zobaczyłem to zdjęcie to od razu krzyknąłem : Ha ! Pablo ! :D Zawsze jak patrze na niego mam uśmiech na twarzy i patrze pozytywniej w przyszłość Blanquinegros ;) Życzę mu powodzenia w kadrze jak i w drużynie.

PS: Zdjęcie jakieś takie wakacyjne :D
2. billie_11.11.2009; 08:37
Bo oni mają to szczęście, że w Hiszpanii przez większą część roku jest wakacyjnie. :PP
3. zając43511.11.2009; 10:23
zając435I znowu piwo w środku :D
4. umbrella11.11.2009; 10:48
umbrellaRzeczywiście, nie zauważyłem tej butelki :D
5. Michalsito11.11.2009; 11:49
MichalsitoValencia VS Vilareal w pucharze krola.
6. Brozinho11.11.2009; 12:40
Ullala ! Bedzie buba !

Przynajmniej nie przejdzie wystawienie rezerw
7. ruben12311.11.2009; 13:20
Najgorszy chyba zakup tego lata to Moya. Szok ze moglismy za podobna kwote miec perspektywicznego Asenjo.

Jak na razie Moya broni fatalnie, niemal kazdy strzal na bramke konczy sie golem.
Cesar wrecz przeciwnie - tez ma ciezkie strzaly ale prawie wszystkie broni.
8. Algir11.11.2009; 13:40
Bywały gorsze (vide włoska "zaraza"). Zresztą, dla mnie jest on raczej koziołkiem ofiarnym, na którego zrzuca się wszystkie niepowodzenia (Alexis też mu się przysłużył).
Na początku sezonu bardzo na niego liczyłem i na razie nie zamierzam zmieniać zdania - mimo tego, że dotychczas Moya doskonale wpisuje się w "tradycję" wcześniejszych transferów VcF.
9. Alba11.11.2009; 16:15
AlbaPo co Asenjo skoro mamy Renana ?