sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Alba: "Mam wielkie nadzieje"

Zibi, 10.11.2009; 18:37

Uprzedza - nie można nikogo lekceważyć

Lewoskrzydłowy „Nietoperzy” marzy o kolejnych minutach gry. Hiszpan wierzy, że skorzysta z nadarzającej się dziś okazji i wystąpi przeciwko Alcoyano.

Jordi uważa, że spotkanie nie będzie należało do najprzyjemniejszych i łatwych. Alba uważa, że zespół pomimo zaliczki sprzed dwóch tygodni, musi dziś dobrze się zaprezentować.

Z nadziejami

„Drużyna gra dobrze i wygrywa. Ja osobiście mam wielkie nadzieje. Bardzo cieszę się z tego, że bierzemy udział w trzech różnych rozgrywkach i będę czekał na szanse od místera. Nienajlepiej się czuję, gdy nie gram, lecz rozumiem postanowienia naszego szkoleniowca, który stara się w każdym spotkaniu wystawić możliwie najsilniejszy skład”.

Wygrać z Alcoyano

„Co prawda w Alcoy wygraliśmy 1:0, poradziliśmy sobie z rywalem, ale spotkanie należało do ciężkich. Wiemy, że ekipy z niższych lig, tak jak na przykład Segunda B zawsze stawiają trudne warunki. Próbują nam przeszkodzić, co będą czynili również na Mestalla”.

Zagrać w La Liga

„Przedwczoraj zagraliśmy mecz z Realem Zaragoza, lecz myślę, że nie będziemy mieli problemów z tym, by zagrać kolejne spotkanie w ciągu 48 godzin. Wszyscy jesteśmy na to przygotowani, dlatego każdy może wystąpić. Jestem przekonany, ze każdy z nas zawsze daje z siebie maksimum i robi wszystko, aby drużyna zwyciężyła”.

Pozostać w VCF

„Nadal chciałbym pozostać w zespole i grać tutaj, w Valencii CF. Wiem, że nie zaliczyłem zbyt wielu minut na boisku, ale kiedy wciąż będę dostawał okazje, wykorzystam je”.

Pablo w selección

„Pablo wspina się coraz wyżej i cieszy mnie, że znów otrzymał powołanie do reprezentacji. Mam nadzieję, że poradzi sobie bardzo dobrze”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Algir10.11.2009; 19:46
Wg mnie więcej zyskał by na wypożyczeniu do słabszego zespołu - albo wróciłby "jako piękna księżniczka" (jak to napisał kiedyś Sebol) albo zatraciłby się w ligowej szarzyźnie. Przynajmniej byłoby wiadomo, ile naprawdę jest wart.
2. chazz10.11.2009; 21:14
Co to za browar fundowany przez Valencie? Tez chce :D
3. zając43510.11.2009; 21:56
zając435W Segunda Division większość klubów by go chciało, ale on ma chyba większe ambicje niż gra w drugiej lidze.
4. zackpp11.11.2009; 18:47
powinien sie postarać bardziej w meczach gdzie Emery odpuszcz i wystawia rezerwy.