VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia - Real Saragossa

Ulesław, 08.11.2009; 08:40

Prezentacja rywala

Valencia zagra dziś o 33. zwycięstwo w ligowych meczach z Saragossą na własnym stadionie. O powtórzeniu wyniku z sezonu 1942/43 (7:0) czy 66/67 (6:0) nie ma mowy, ale kibiców ucieszy nawet 11. jednobramkowe zwycięstwo w historii. Porażki nie przewiduje nikt - Valencia nie uległa Saragossie na Mestalla od 16 lat.

W oczekiwaniu na przedostatni mecz 10. kolejki Primera División, rozpoczynający się o 19.00, zachęcamy do zapoznania się z historią, kadrą i taktyką dzisiejszych rywali. Wszystko to, jak zwykle, w naszej cotygodniowej prezentacji rywala.

Wszystkim kibicom przypominamy o wspólnym wirtualnym dopingu na naszym kanale IRC. Wszyscy, którzy mają problemy z łączeniem się z kanałem przez naszą bramkę, mogą spróbować skonfigurować klienta IRC. Sieć: Quakenet, kanał: #Valencia_CF

Kategoria: Ogólne | skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. billie_08.11.2009; 18:39
Mam ogromną nadzieję, że wygramy dzisiejsze spotkanie. Przy obecnej postawie i wynikach drużyn ze szczytu tabeli nie ma innej opcji, musimy zwyciężyć! Po cichu liczę również na to, że Villareal uszczypnie odrobinę punktów Sevilli i po tej kolejce będziemy zajmować trzecie miejsce.

Amunt Valencia!