sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Przemowa prezydenta w związku z otwarciem kursu

Prezydent Valencii, który potrafił jeszcze niedawno zrugać Unaia Emery’ego za jego zdaniem niewłaściwe decyzje prowadzące do średnich wyników, tym razem pochwalił zespół za pracę w ostatnich spotkaniach.

Klubowy sternik nie krył zadowolenia związanego z uzyskiwanymi ostatnimi czasy wynikami. Przyznał on, że obserwując mecze z trybun widzi drużynę przekazującą pozytywne emocje, nie zagłębiał się jednak w kwestie czysto techniczne.

Llorente przedstawił swój komentarz w związku z otwarciem kierunku Historia Valencii na wydziale filologii miejscowego Universitat Valencia. Będzie to zaledwie rodzaj pewnego kursu, który potrwa do końca listopada, jednakże według prezydenta jest to zacne przedsięwzięcie adekwatne do wielkości klubu ze stolicy Lewantu. Wielką ideą było, historię Valencii obrócić w kierunek na uniwersytecie. Dziś Valencia jest jednym z bardziej reprezentatywnych klubów świata. Chcę podziękować tym, którzy pomogli w realizacji tej inicjatywy i zasygnalizować naszą gotowość do współpracy. Finały Champions League, ostatnie sezony - to wszystko jest godne rozpowszechnienia - prawił Llorente.

Dodał jeszcze, iż okres w jakim aktualnie znajduje się Valencia jest okresem delikatnym. Zapewnił jednak, że zdoła wszelkie przeciwności przezwyciężyć, a ponad dziewięćdziesięcioletnia historia klubu nie zostanie za jego rządów skażona żadnym tragicznym rozwojem wypadków. Przyznał, że jego ośmioletnia praca w charakterze doradcy pozwoliła mu dobrze poznać klub, a teraz jako prezydent będzie starał się przywrócić go na właściwy tor.

Zaraz po przemówieniu prezydenta Valencii, uczniowie, którzy zdecydowali postudiować historię klubu z Valencii, rozpoczęli swe pierwsze zajęcia.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.