VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Carleto: "Liczy się tylko obecny sezon"

Ediss, 23.08.2009; 15:36

Thiago Carleto, który przyszły sezon spędzi na wypożyczeniu w Elche CF, udzielił pierwszego wywiadu od czasu zmiany barw klubowych. Młody brazylisjki obrońca w rozmowie z wysłannikiem Super Deporte powiedział o swoich nadziejach związanych z regularną grą w zespole Elche oraz o potencjalnym powrocie do Valencii.

Co sądzisz o mieście i mieszkających w nim ludziach?

Elche to bardzo piękne miejsce, ludzie są bardzo mili. Na mojej prezentacji było bardzo wielu kibiców. Przyszedłem tutaj, aby cieszyć się grą i mam nadzieję, że kibice również będą zadowoleni z naszych występów.

Jak przyjęli Cię nowi koledzy?

Odebrali mnie bardzo dobrze. Cieszę się, że trafiłem do grupy, w której wszyscy gracze żyją ze sobą w zgodzie. Elche to bardzo zjednoczona ekipa.

Dlaczego zdecydowałeś się ostatecznie właśnie na Elche?

Miałem kilka ofert, gdyż moją osobą zainteresowanie wykazało wiele klubów. Zdecydowałem się na Elche po rozmowie z kolegami. Poza tym wybrałem możliwość regularnego grania, w końcu dlatego opuściłem Valencię.

Czujesz się zintegrowany z grupą?

Do tej pory odbyłem tylko jeden trening, ale przebiegł pomyślnie. Atmosfera w grupie jest rewelacyjna.

Czy po opuszczeniu Valencii uważasz, że teraz będziesz już miał pewne miejsce w zespole?

Nie. Zespół pracował wspólnie przez ostatni miesiąc, dlatego muszę teraz dać z siebie wszystko, aby nadrobić braki i zapracować na miejsce w zespole.

Jesteś zaskoczony, że po okresie przygotowawczym opuściłeś VCF?

Po okresie letnim wydawało się, że faktycznie pozostanę w zespole, ale jednak ostatecznie zdecydowałem się zmienić klub.

Widzisz wyjście ze swojej sytuacji?

Wiem, że decyzja leży w rękach trenera. Zdaję sobie sprawę, że muszę grać więcej niż grałem dotąd w Valencii i zamierzam to zrealizować tutaj.

Kto podjął decyzję o wypożyczeniu do Elche?

Emery zapytał mnie, czy miałem oferty z innych zespołów. Odparłem, że tak, kilka ekip interesowało się moimi usługami. Wtedy trener odparł, że dobrze byłoby, gdybym udał się na wypożyczenie, w celu zdobycia doświadczenia.

W Valencii nie mogłeś zdobywać doświadczenia?

Chciałem, ale zapadła decyzja o moim wypożyczeniu. Teraz jestem w Elche, tu chcę walczyć i pracować oraz poznawać europejska piłkę nożną.

Wrócisz do Valencii?

W tej chwili nie chcę mówić o swojej przyszłości. Liczy się tylko obecny sezon.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.