VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Oceny VCF.PL za mecz ze Stabæk

Redakcja, 23.08.2009; 11:03

Wraz z pierwszym oficjalnym spotkaniem sezonu 2009/10 redakcja VCF.pl wraca do zwyczaju oceniania gry poszczególnych zawodników. Mamy nadzieję, że praktyka ta przybliży Użytkownikom (przede wszystkim tym, którzy nie mieli możliwości zobaczyć pełnego spotkania) postawę Naszych Blanquinegros i ich wkład wnoszony w grę zespołu.

Jednocześnie przypominamy, iż jest to subiektywna ocena redakcji, z którą nie każdy musi się zgadzać. Redakcyjne oceny mają wywołać dyskusję, a nie wzajemne obrzucanie się błotem i inwektywami typu: "Joaquín tylko 9? Chyba widzieliśmy inny mecz". Za zrozumienie serdecznie dziękujemy!

Oceny VCF.pl za mecz ze Stabæk:

César Sánchez: 7 - Niewiele miał pracy między słupkami. Był uważny i szybki podczas interwencji na przedpolu i poprawnie zachowywał się w kluczowych momentach gry. Przy dwóch okazjach Norwegów pewnie zatrzymał piłkę zmierzającą w stronę bramki.

Bruno Saltor: 6 - W pierwszym oficjalnym występie pod wodzami Unaia, wykorzystał powierzony mu kredyt zaufania. Tylko w jednej sytuacji popełnił niewielką pomyłkę, wszystkie pozostałe interwencje pewne i zdecydowane.

Alexis Ruano: 6 - Wydajny. Bardzo skoncentrowany na powierzonych mu zadaniach. Udanie powstrzymywał nieśmiałe ataki norweskiej ekipy. Potrafił przytrzymać piłkę przy nodze, grał spokojnie, ostrożnie i bardzo czujnie.

Angel Dealbert: 6+ - Bez przerwy się rozwija. Pomimo kilku straconych piłek w początkowym etapie gry, widać było, że czuje się coraz swobodniej na swojej pozycji, wgryza się w schemat drużyny. Zagrał pełne spotkanie w oficjalnym debiucie tego sezonu i wypełnił powierzoną mu misję.

Miguel Brito: 6 - Ledwie widoczny w pierwszych minutach gry, rozkręcił się z czasem. Pokazał się z dobrej strony, wraz z upływem czasu coraz aktywniej uczestniczył w grze zespołu. Bez niepotrzebnych komplikacji w obronie, próbował tworzyć przewagę liczebną w ataku, jednak to nie był jego dzień.

Carlos Marchena: 5+ - Facet od czarnej roboty. Mało widoczny w grze ofensywnej drużyny, nie miał okazji do kreowania akcji. Twardy w obronie.

Éver Banega: 6+ - Tendencja zwyżkowa. Dopełniał się z Marcheną w środku pola. Brał udział we wszystkich akcjach ofensywnych drużyny, mimo że zaczął spotkanie bez rytmu. Odnalazł go z czasem, nie bez pomocy biernego do bólu przeciwnika. Szukał swojej szansy w strzałach zza pola karnego.

Juan Mata: 7+ - Dwie asysty. Był pierwszym, który oddal strzał na bramkę Norwegów, a także autorem podań do Pablo i Joaquína, które ci z kolei zamieniali na gole. Odczuł na własnej skórze twardą grę defensywną rywali.

Pablo Hernández - GRACZ MECZU: 7+ - Miał swój udział przy pierwszych dwóch golach. Mecz zaczął sprawiając wrażenie nieobecnego, lecz z upływem minut wrażenie to zaczęło znikać. Nie zaliczył pełnych 90 minut na boisku, mimo to był kluczowym zawodnikiem Valencii CF.

David Villa: 7 - Pierwszy gol w sezonie. Od samego początku szukał swojej okazji do zdobycia bramki. Wykończył podanie Pablo Hernándeza, przy którym pośredniczył obrońca gospodarzy.Trafienie dedykował oczywiście swojej nowo narodzonej córce.

David Silva: 6+ - Od początku aktywny, szukający piłki, szukający podania od partnerów. Próbował zdobyć bramkę. Bezskutecznie.

Rezerwowi:

Joaquín Sánchez: 7+ - Zdobył gola po krótkiej, jednak dość burzliwej wymianie zdań z Unaiem Emerym. Bardzo aktywny i poświęcający się w defensywie.

Nikola Žigic: 5+ - Tuz po wejściu na murawę został powalony przez jednego z graczy drużyny przeciwnej, co zdecydowanie odebrało mu sporo animuszu. Pokazywał się w polu karnym przeciwnika, jednak wszystkie próby strzałów okazały się niewypałem.

Míchel Herrero: bez oceny - Niecałe 10 minut, które spędził na boisku, nie dały mu wiele okazji do pokazania swoich umiejętności.

Kategoria: Ogólne | Własne skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. lisovski23.08.2009; 11:16
lisovskihttp://www.transfery.info/news-full-10914.html no i o co tu chodzi ?
2. Nevan23.08.2009; 11:19
NevanNo i co tam jest napisane takiego? Tytuł może i niepokojący, ale tam jest napisane, że Everton załatwił pozwolenie na grę. A Valencia nie prowadzi żadnych rozmów. Zresztą nie czytaj takich stron. ;)
3. lisovski23.08.2009; 11:26
lisovskiNo to jestem spokojny! ;)
4. pck23.08.2009; 15:31
pckWłaśnie. Miejmy zaufanie do naszych redaktorów ;p

Nie oglądałem meczu, ale widzę, że oceny dość krytyczne, skoro gracz meczu ma 7+.
5. dzikuPPL24.08.2009; 00:41
Ja mam pytanie. Dlaczego nasi piłkarze nie grają już z koszulkami z wielkim nietoperzem z przodu?? Pozdrawiam ;)
6. kadravcf24.08.2009; 10:33
kadravcfTe koszulki z nietoperzem na przodzie sa strojami okolicznosciowymi ;]
7. staste7724.08.2009; 10:55
staste77To dobrze, bo ten wielki nietoperz wygląda na koszulce dziwnie.
8. maciek.vlc24.08.2009; 14:10
sa to koszulki okolicznosciowe, to fakt. ale powiedziane bylo ze sa przeznaczone na mecze w lidze europejskiej.a przeciez mecze ze stabaekiem sa eliminacjami do ligi...

co do ocen, moze i to prawda ze sa surowe, ale nie mozna oczekiwac ze joaquin dostanie 9 za bramke i ciekawa gre z druzyna ktora nie potrafila przeprowadzic jednej skladnej akcji w ataku.nie oszukujmy sie, to nie jest przeciwnik wymagajacy, wiec tym bardziej badzmy bardziej wymagajacy i surowi w ocenie gry ¨NIetoperzy¨.

pozdrawiam