VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Thiago Carleto, brazylijski lewy obrońca grający dotychczas w barwach Valencii, w dniu wczorajszym został zaprezentowany jako zawodnik Elche CF, w którym będzie występował do końca sezonu. Młody defensor nie znalazł uznania w oczach szkoleniowca Unaia Emery’ego, który wyżej ocenił możliwości sprowadzonego latem Jeremy’ego Mathieu oraz Asiera del Horno. Sam Carleto nie jest jednak szczególnie zasmucony z powodu opuszczenia Los Ches i wyraża nadzieję, że regularna gra w Elche przekona Mistera, aby ten dał mu szansę w kolejnych rozgrywkach.

„Cieszę się z okazanego mi zaufania i mam nadzieję, że gra tutaj wyjdzie nam wszystkim na dobre. Czuję się silny fizycznie, dzięki przygotowaniom z kolegami z Valencii, ale wiem, że bez ciężkiej pracy niczego nie osiągnę” – powiedział Carleto, który do Hiszpanii trafił w grudniu ubiegłego roku z Santosu.

Zadowolenia z wypożyczenia Carleto nie ukrywa również dyrektor techniczny Elche, Jesús de Huerta Bermejo: „Carleto jest niezwykle zdolnym młodzieńcem, podchodzącym z wielkim entuzjazmem do futbolu. Bez wątpienia podniesie jakość w naszym zespole”.

Warto zauważyć, że Thiago Carleto nie jest jedynym zawodnikiem Valencii, który nadchodzący sezon spędzi na wypożyczeniu w Elche, gdyż w zespole Claudio Baragána jest już inny młody, boczny obrońca – Ximo Navarro.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte | Elche.es skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. Adr22.08.2009; 11:08
AdrCzyli Valencia broni Elche:) Cóż VCF kontynuuje bardzo dobrą politykę ogrywania wychowanków i młodych piłkarzy co przyniosło nam już wiele dobrego, mam nadzieję że Carleto nauczy się w Segunda Division europejskiej piłki, nabierze jeszcze więcej sił i wróci do nas już jako pewne wzmocnienie pierwszej 11 VCF.

Amunt Valencia
2. CheS_9122.08.2009; 14:14
No i dobrze niech się ogrywa,bo teraz najważniejsze dla niego jest nabranie pewności siebie,nie ukrywam że pokładam w nim wielkie nadzieje i chciałbym aby za rok do nas wrócił i pokazał swoje umiejętności :D Swoją drogą za 2-3 lata może z niego będzie jak to mówią "drugi R.Carlos"
3. Fuh22.08.2009; 14:59
FuhBanega dostal pozwolenie na gre na wyspach, jesli go puszcza to bedzie to wielki idiotyzm, zobaczymy co z tego wyjdzie, miejmy nadzieje, ze Nie odejdzie....
4. villa522.08.2009; 15:29
villa5Niech wywalą Albeldę a nie Banegę! I znów te dwa stare pnie w środku, to już nawet wstyd... A wracając do tematu to życzę powodzenia Carleto:P Niech się chłopak ogrywa.
5. Lizzy22.08.2009; 16:13
Fuh, na superdeporte.es jest informacja mówiąca o tym, że zarząd nie prowadzi jakichkolwiek rozmów z Evertonem w sprawie sprzedaży Banegi. Mam nadzieję, że to prawda, bo bez niego nie ma środka pola.
6. Fuh22.08.2009; 16:14
FuhWlasnie to przeczytalem ;) Jest jeden komentarz "Menos mal", chyba najlepiej mowi o tym co kibice mysla o oddaniu Banegi ^^ Amunt Ever!
7. goly22.08.2009; 16:15
No do kadry na 100% sie nie nadawał więc wypożyczenie jest bardzo dobrym posunięciem. Mam nadzieję, że razem z Ximo Navarro będą ładnie bronić dostępu do bramki Elche.

O banegę nie ma co się martwić. Został już zgłoszony do rozgrywek LE w Valencii, więc to jest praktycznie "gwóźdź do trumny". Zresztą z tego co na SD piszą klub zaprzecza jakoby trwały jakieś negocjacje z Evertonem. Nie będziemy skazani na Albeldę i Baraje.