sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W przyszłym tygodniu ma się rozwiązać sprawa ewentualnego powrotu wypożyczonego do Sportingu Lizbona Marco Caneiry. W wywiadzie dla portugalskiej prasy obrońca przyznał, że jeszcze nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie i wszystko zależy od rozmów pomiędzy władzami obu klubów.

Kontrakt Caneiry z Valencią obowiązuje do 2011 roku. W styczniu 2006, piłkarz został wypożyczony do zespołu ze stolicy Portugalii z możliwością definitywnego transferu. Niestety oba kluby nie doszły do porozumienia w sprawie sprzedaży i Portugalczyk został wypożyczony na pięć lat, z założeniem, że 'Los Ches' mogą go ściągnąć z powrotem po każdym sezonie za niewielką opłatą.

W wypowiedzi agenta Caneiry - Paulo Barbosy można wywnioskować, że ewentualny powrót nie jest wykluczony - "Caneira rozegrał bardzo dobry sezon w barwach Sportingu. Doświadczenie, jakie tutaj zdobył z pewnością byłoby przydatne dla Valencii."

W niedzielę Barbosa ma przylecieć do stolicy Lewantu, by spotkać się Juanem Solerem i porozmawiać o przyszłości swojego podopiecznego.

Kategoria: Transfery | Valencia Hui skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. andrzej19.06.2007; 18:05
andrzejMógłby wrócić sprzydał by sie
2. kubik19.06.2007; 19:01
Come back!!!!!
3. Joaquin19.06.2007; 21:15
JoaquinMogę się założyć żę andrzej nie wie o kogo chodzi (nie wie jak gra).
!Amunt Valencai!
4. Mistic19.06.2007; 21:58
Misticszczerze ... czy on sie nam przyda ?
no nie wiem ;pp