VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Éver Banega pojawił się dziś po porannym treningu na konferencji prasowej w Miasteczku Sportu w Paternie. Młody Argentyńczyk odpowiadał na pytania o przygotowania do nowego sezonu i własną przyszłość. Czytając wypowiedzi Banegi można wysunąć wniosek, że krnąbrny młodzieniec w końcu dojrzał, nie tylko sportowo, lecz przede wszystkim mentalnie.

Chcę być w VCF

Chcę pozostać, ponieważ mam dług wdzięczności wobec Valencii i chcę odwrócić tę sytuację. Mam zamiar robić i wnieść dobre rzeczy. Postaram się zdobyć miejsce w drużynie i zacząć się wykazywać.

Przekonać trenera

Mam nadzieję, że teraz otrzymam więcej minut na grę i skorzystam z pretemporady. Trener powiedział mi, że po moim przyjściu wymagać będzie korzyści i wydajności. Jedyne, co muszę teraz zrobić, to ciężko pracować.

Dobra pretemporada

Myślę, że dobrze pracuję w okresie przygotowawczym. Jestem bardzo zadowolony, czuję się komfortowo z moimi kolegami. Chcę nadal pracować w tych dniach, które pozostały i robić to dobrze.

Porównania do Barajy

Baraja jest w Valencii instytucją i nie można nas porównywać. Ja dopiero zaczynam.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. maestro@04.08.2009; 20:03
maestro@Gdyby zostal w VCF skorzystalyby obie strony.My w koncu mielibysmy kogos pewnego na srodek ewentualnie na bok pomocy.A w powrot do Atleti to raczej nie wieze.
Jak zostanie to bedzie jeden z wiekszych sukcsow tego okienka.
Swoja droga szkoda ze nikt nie zainteresowal sie za wczasu zakontraktowaniem Nakumury.Do Espanyolu przeszed za darmoche a mysle ze kontrakt na pewno powyzej 1,5banki za sezon nie dostal wiec i nas byloby raczej stac na jego utrzymanie.A plusy bylyby z takiej tranzakcji niewatpliwie;chociazby swietnie bite wolne i oczywiscie popularyzacja klubu u krzywookich.
2. mucha002904.08.2009; 20:30
mucha0029Nieeee no, to są chyba jakieś żarty ! :)
Banega zagrałkilka dobrych sparingów i już są chętni :) Podobno Fiorentina chciałaby go ściagnąć aby zastąpił Felipe Melo.
Ten news jednak mnie uspokoił. Banega nigdzie się nie rusza
3. MaTtaj01004.08.2009; 21:36
Mam nadzieje ze zostanie u nas i bedzie gral tak dobrze na ile go stac. Wtedy mielibysmy srodek z glowy.
4. chiefer05.08.2009; 01:13
chieferDziwią mnie te wasze zachwyty nad Benegą. Sezon miał przeciętny, pretemporadę jak dotąd nie najgorszą ale i też zachwycać się nie ma czym. Rozumiem że 'na bezrybiu i rak rybą' ale poczekajmy z tymi zachwytami do pierwszego naprawdę dobrego spotkania w wykonaniu Evera.
Ja tam wciąż marzę o VdV w Valencii, ale to chyba są marzenia ściętej głowy.
5. Vicente7305.08.2009; 10:19
Vicente73Jakoś lubię tego gnojka, choc ma pogmatwane we łbie. Niech wykaże się w końcu, bo jeśli ten sezon przechlapie, to out z Valencii!