sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Niegroźny uraz Fernandesa

Rivv, 23.07.2009; 16:26

Manuel Fernandes podczas wczorajszego sparingu z drużyną ADO Den Haag doznał drobnej kontuzji kości strzałkowej. Portugalczyk w jednym ze starć z rywalem został mocno kopnięty, jednak na szczęście skończyło się tylko na stłuczeniu. Wyłącza to jednak zawodnika na kilka dni z przygotowań zespołu.

Warto przypomnieć, że podczas kwietniowego meczu ligowego przeciwko Getafe CF, Fernandes doznał złamania kości strzałkowej, co wykluczyło go z gry aż do końca sezonu. Zawodnik wykurował się idealnie na okres pretemporady. Wraz z całą drużyną rozpoczął proces nabywania kondycji i formy, którą z pewnością zatracił za sprawą trzymiesięcznej absencji.

Na szczęście poranne badania w klinice i prześwietlenie nogi Portugalczyka nie wykazały żadnych poważniejszych urazów wewnętrznych. Noga Fernandesa jest tylko stłuczona, co uniemożliwia piłkarzowi bezbolesne poruszanie się. Taki stan utrzyma się jedynie kilka dni, ale wątpliwy jest występ pomocnika w najbliższym sparingu przeciwko Borussi Dortmund (25 lipca).

Kategoria: Raporty Medyczne | Super Deporte | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Lizzy23.07.2009; 16:42
Nic na siłę. Niech od początku wyjdzie Banega lub ktoś inny. Fernandes musi dojść do siebie, żeby ta kontuzja nie ciągnęła się jak smród po gaciach.
2. maestro@23.07.2009; 18:16
maestro@Fernadesowi, chyba sie juz znudzilo spanie z chusta na glowie, dlatego pozbyl sie tych 'klejonych dredów', czy jak to sie nazywa.