sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W debiutanckim sezonie na Estadio Mestalla trener, Unai Emery, starał się – zawsze, kiedy pozwalał mu na to terminarz – obserwować rozwój podopiecznych Óscara Fernándeza. Pośród młodych piłkarzy, którzy zrobili wrażenie na misterze jest, bez wątpienia, Olcina.

Pomocnik był w gronie pięciu canteranos, których szkoleniowiec zabrał na pojedynek z UD Alzira, 8 października ubiegłego roku, rozgrywany w ramach memoriału Luisa Suñera. Oprócz Olciny, grupa składała się z Michela, Ximo Navarro, Jaume Costy i Arturo.

Michel jest dzisiaj elementem kadry pierwszego zespołu, choć jego usługami zainteresowane jest parę zespołów Primera Division (Deportivo, Tenerife czy Getafe). Jaume Costa został wczoraj oficjalnie wypożyczony do drugoligowego Cádiz. Podobnie ma stać się z Ximo Navarro, którego z kolei widzą w swoim składzie właściciele Herculesa. Nie zamyka się takiej możliwości Arturo i Olcinie, ale tylko jeśli pojawiające się oferty zapewnią minuty na boisku, a w konsekwencji rozwój obu zawodników.

W każdym razie, doraźny plan nie wygląda źle dla Olciny. Wręcz przeciwnie. W najbliższy poniedziałek, 13 lipca, 20-letni ofensywny pomocnik, urodzony w Valle de Albaida, rozpocznie pretemporadę razem z Barają, Albeldą, Joaquínem i spółką. Nagroda wielkimi literami, mając w pamięci nadwyżkę kadrową. O ewentualnym wylocie Daniela do Ermelo zadecyduje pierwszy tydzień w Paternie.

Olcina to utalentowany pomocnik, mogący występować na obu flankach. W minionym sezonie zagrał nawet jako mediocentro, kiedy czerwoną kartkę w meczu z Orihuelą ujrzał Carles. Zdobył 6 goli.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.