sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mata liczy na stabilizację w klubie

Dzidek, 09.07.2009; 15:47

Juan Mata zainaugurował IV edycję Letniego campusu Realu Oviedo. Skrzydłowy Nietoperzy z ożywieniem rozmawiał z grupą 150 zebranych dzieci, z którymi również dzielił się futbolówką i murawą przez pół godziny. Reprezentant Hiszpanii, który rozpoczynał sportową karierę w El Requexón, szkółce Realu Oviedo, został przywitany radosnym śpiewem.

Mata podkreślał, że ma ważny kontrakt z Valencią i jest bardzo szczęśliwy. Co do kwestii poprawienia warunków umowy, powiedział: Kontaktowałem się z klubem w tej sprawie w trakcie sezonu. 21-latek uważa, że trzeba czekać, zobaczymy co się stanie. Hiszpan żywi nadzieję rychłego przejścia klubu w stan stabilizacji.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Matthias09.07.2009; 16:39
MatthiasI to mi się podoba jest szczęśliwy w Valencii i zależy mu na klubie ;) reszta piłkarzy Valencii powinna brać przykład z Maty :)))
2. Lizzy09.07.2009; 17:24
Tzn. kto ? O ile mi wiadomo nikt nie chce odchodzić z klubu. Jeżeli masz na myśli Villę, to zobacz co on zrobił dla tego klubu. Jego odejście nie będzie dla mnie zaskoczeniem, ale sam osobiście nie wierzę w jego przenosiny.
3. Matthias10.07.2009; 14:23
MatthiasNikogo konkretnego nie miałem na myśli ale podobało mi się to co powiedział Mata... Villa ?? to jest taka wielka niewiadoma, ale myślę że ostatecznie zostanie.