sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Del Horno trenuje w Paternie

Dzidek, 08.07.2009; 17:30

Kompani Asiera del Horno wznawiają pracę dopiero w najbliższy poniedziałek, ale Bask już teraz przerwał swoje wakacje. Powód? By przyspieszyć powrót do pełnej sprawności fizycznej po operacji ścięgna Achillesa, jakiej został poddany 9 czerwca. Właśnie dlatego 28-latek odwiedził ośrodek w Paternie, gdzie przeprowadził szereg krótkich ćwiczeń i zabiegów fizjoterapeutycznych na obszarze poddanym leczeniu.

Lewy obrońca jest zadowolony z przebiegu rehabilitacji, już teraz nie potrzebuje żadnej ochrony kontuzjowanego obszaru i ma nadzieję powrócić do zdrowia w ciągu jednego miesiąca. Lekarze rozumieją ochocze podejście zawodnika, ale pozostają rozważni i przypominają, że zakończenie leczenia przewidywano na miesiąc później. Klubowi medycy podkreślają także, iż żaden inny piłkarz nie uskarża się na jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne i w poniedziałek wszyscy członkowie kadry będą do dyspozycji Unaia Emery’ego.

W budynkach należących do Miasta Sportu w Paternie pojawił się również Nacho González. Urugwajczyk, który spędził miniony sezon na wypożyczeniu w angielskim Newcastle, chce dowiedzieć się, czy jest częścią planu Emery’ego.

Kategoria: Transfery | Las Provincias skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. m198808.07.2009; 18:03
m1988Wszystko fajnie, tylko ja bym wolał żeby on już trenował z jakimś nowym zespołem !
2. VooDoo08.07.2009; 20:02
VooDoohehe trafnie to ujołeś :-)
3. Rogue09.07.2009; 19:21
RogueDobrze, że się stara.