sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Chispa przechodzi do Tenerife

Zibi, 04.07.2009; 13:05

Wypożyczony w ostatnim sezonie do CD Numancii, lewy obrońca Carlos Bellvís na stałe przenosi się do beniaminka ligi, CD Tenerife. 24-letni wychowanek Valencii podpisze 3-letnią umowę.

W kontrakcie piłkarza zapisana została specjalna klauzula, jaka pozwoli Blanquinegros otrzymać 10% od sumy transferu zawodnika w przypadku, gdy ktoś zgłosi się po niego w przyszłości.

Jednym z obowiązków klubu było przeniesienie zawodnika do zespołu, w którym będzie miał szansę regularnych występów, zagrzania sobie na dłużej miejsca w podstawowym składzie ekipy z Primera División, po tym jak od 2006 roku przebywał na wypożyczeniu w Elche CF oraz CD Numancii.

Defensorem interesowały się także Racing, Deportivo, Elche, Levante, ale ostatecznie to beniaminek ligi, którego trenerem jest obecnie José Luis Oltra, pracujący niegdyś z młodzieżowymi klubami w regionie Valencii, przekonał i pozyskał Bellvísa.

„Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że od przyszłego sezonu mogę reprezentować barwy Tenerife. Ten klub ma wspaniałych kibiców i piękny stadion. Niezwykle podoba mi się również projekt sportowy tej drużyny” – deklarował w pierwszym wywiadzie.

Kategoria: Transfery | ElValencianista.com | SD skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.