VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Carlos Marchena po zakończonym sezonie krótko wypowiedział się dla oficjalnej strony klubowej na temat zakończonych rozgrywek i nadchodzących wakacji.

Kapitan Blanquinegros wzbrania się od generalnego podsumowanie minionego sezonu w wykonaniu Nietoperzy, choć skłania się do jego przychylnej oceny: „Nie osiągnęliśmy celu i nie zajęliśmy miejsca dającego awans do eliminacji Champions League, jednak sezon skończył się pozytywnie, ponieważ zakwalifikowaliśmy się do europejskich rozgrywek. Drużyna pracowała ciężko i dołożyła wszelkich starań, aby być wśród najlepszej czwórki”.

Marchena cieszy się z wakacji, choć zdaje sobie sprawę, że dla niego wypoczynek będzie trwał krócej niż zazwyczaj z powodu udziału w Pucharze Konfederacji: „Po całorocznej pracy wakacje wkrótce się zaczną. Jest to czas na ładowanie baterii, choć dla niektórych to czas wyborów. Podczas turnieju w RPA pragniemy powtórzyć sukces z Euro. Musimy pokazać, że nadal mamy silny zespół”.

Defensor podkreślił, że kluczowymi spotkaniami w tym sezonie były mecze z Barceloną, Realem, Villarreal i Atlético. Wyraził także nadzieję, że kibice będą wspierać drużynę z takim samym zaangażowaniem jak dotychczas i w końcu zobaczą mistrzowską Valencię.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Vicente7301.06.2009; 10:11
Vicente73Panowie moderatorzy - co za słaby ranking przygotowaliście na stronie głównej???! Jeśli chcecie, żebyśmy wybierali Piłkarza Sezonu w Valencii, to nie narzucajcie swoich subiektywnych preferencji i dajcie WSZYSTKICH graczy Che do wyboru, a nie połowę! Co to w ogóle jest, że nominujecie takich partaczy jak Albelda czy Miguel, a kolesia kluczowego w niektórych meczach - Vicente - pomijacie???
Vicente grał jak zwykle interwałowo (kontuzje), ale jak już grał, to i strzelał dużo (trzeci strzelec Valencii!!!) i efektywnie podawał.
Apel zatem do Was - jak już dajecie nam zabawkę do zabawy, to nie wybrakowaną!
Amunt!