VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Na konferencji prasowej po wczorajszym treningu, jeden z najdłużej występujących zawodników w zespole, Curro Torres potwierdził, że po zakończeniu obecnego sezonu opuści Valencię, gdyż czuje, iż jego czas w klubie dobiegł końca.

32-letni prawy obrońca przyznał, że powodem jego słabej dyspozycji były częste kontuzje, jednak teraz, gdy czuje się dobrze i może ciężko pracować, chce mieć szansę na regularne występy: „Wiem, że kontuzje nie pozwoliły mi pracować równie intensywnie, co moi koledzy, dlatego okupiłem to miejscem w składzie. Wiem, że mogę jeszcze grać, ale trener ma inne pomysły, dlatego pragnę kontynuować karierę w innym miejscu”.

“Jestem teraz w dobrej dyspozycji, codziennie ciężko trenuję, aby przed nowym sezonem być w optymalnej formie. Wierzę, że znajdą się kluby, które mi zaufają, bo choć byłem kontuzjowany, teraz jestem zdolny do gry” - skomentował Torres. Zapytany o stosunek do trenera, który nie dał mu zbyt wielu szans gry, Curro Torres nie chciał krytykować Emery'ego: “Na początku sezonu szczerze rozmawialiśmy i trener poinformował mnie, że nie mogę liczyć na grę. Minęło jednak trochę czasu, kiedy Emery powiedział, że będę mu potrzebny. Moja sytuacja jest jednak trudna, wiem, że nie mogę liczyć na grę”.

Kończąc swoją wypowiedź Curro ustosunkował się do sytuacji klubu, apelując przy tym do fanów o cierpliwość: “Wszystko idzie do przodu, powinniśmy to zostawić ludziom, którzy się na tym znają. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i Valencia zostanie mocnym zespołem, zdolnym do walki o wszystkie trofea” - zakończył Curro Torres, który w barwach Valencii zdobył dwa mistrzostwa Hiszpanii, Puchar UEFA oraz Superpuchar Europy.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. mucha002929.05.2009; 12:34
mucha0029Niech odchodzi. Nie pamiętam nawet kiedy ostatnio widziałem go biegającego po boisku :)
Ale tych trofeów to mu się trochę nazbierało :D
2. dzidekdz29.05.2009; 13:02
No tak wiecznie kontuzjowany i wypozyczany :> ale za Beniteza solidny prawy obronca gral bardzo dobrze..... no ale niestety ma juz troche lat i jego czas w Valencii sie skonczyl teraz trzeba inwestowac w mlodziez
3. TyP29.05.2009; 19:39
to on zyje jeszcze ? :)

Niech odchodzi są nastepcy!

VCF! kc
4. Vicente.Rodriguez29.05.2009; 19:44
Vicente.RodriguezDziękujemy Curro za tyle lat gry w Valencii!!!
Wspaniałe mecze za ery Beniteza, wtedy rzadne Miguele by nie wyparły tak pewnego obrońcy jakim był Torres.
Teraz mało kto pamięta jedo występy, ale z pewnosicią godne są uwagi i wdzięcznosci.
Jeden z wielkiej 5 obrońców( Torres, Marchena, Ayala, Carboni, Pelligrino)
5. miancio29.05.2009; 20:46
miancioCurro odchodzi, Morientes odchodzi, a w Hiszpanii coraz głośniej o tym, że na Mestalla może już niedługo zawitać madrycki Pirat. Chodzi tutaj oczywiście o Estebana Granero, wychowanka Realu, obecnie piłkarza Getafe. Blancos mają jednak prawo pierwokupu za 5mln euro do 30 czerwca. Agent Granero potwierdził ostatnio rewelacje prasowe, a sam Pirat miał podobno stwierdzić, że w obliczu takiej oferty wciąż się waha. Granero przyznaje, że priorytetem jest gra dla Królewskich, przy czym wyraz "gra" jest kluczowe. Pirat nie ma zamiaru grzać ławki i podobno z wielką przyjemnością przyjmie ofertę Valencii.

Robi się niesamowicie ciekawie. Jeżeli moglibyśmy mieć i Negredo, i Granero, i jeszcze kasę, to byłoby to coś pięknego. W obliczu takiej transakcji Villę żegnałbym z szacunkiem i uśmiechem na ustach.
6. Vicente7301.06.2009; 00:12
Vicente73Vicente Rodriguez - Marchena w mojej opinii nigdy nie był naprawdę klasowym obrońcą... Za dużo błędów, za dużo nerwów...