VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Hiszpańska prasa coraz chętniej łączy finansowe problemy Valencii z wyborami w Realu i mocarstwowymi planami najważniejszego kandydata na prezesa - Florentino Pereza. W ostatnich dniach pojawiły się informacje o negocjacjach prowadzonych przez ludzi Pereza z przedstawicielami Valencii na temat gigantycznej oferty - wymiany Silvy, Villi, Albiola i Maty na 120 mln euro i trzech piłkarzy, w tym jednego na zasadzie rocznego wypożyczenia. Fernando Gómez w krótkich słowach skomentował te rewelacje: Doniesienia prasy są całkowicie fałszywe.

Gómez jest świadom, że Real od jakiegoś czasu interesuje się sprowadzeniem najbardziej wartościowych piłkarzy Valencii, ale wyraźnie zaznacza, że żadne negocjacje nie są prowadzone.

Kategoria: Transfery | Las Provincias skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. david-villa-724.05.2009; 21:51
david-villa-7Małoooooo.... x/
2. Achaja24.05.2009; 22:14
AchajaMysle ze silva jak i Villa zostaną bo czym by byla Valencja bez nich...


Świetna gierka polecam...

http://theansver.mybrute.com
3. pedro125.05.2009; 13:13
W ostatnim wywiadzie Gomez na pytanie dziennikarza o dalsze losy Villi i Silvy stwierdził, że Valencia nie zdołała zakwalifikować się do LM, mimo że w jej składzie byli zarówno Villa, jak i Silva...
Wniosek z tej wypowiedzi jest oczywisty, tym bardziej że Emery został rozgrzeszony za niezrealizowanie celu minimum na ten sezon - tj.4-go miejsca w Primera.
Winni więc piłkarze, nie Emery.
4. pedro125.05.2009; 15:52
Ciekawostka - jeśli chodzi o kluby hiszpańskie najbardziej zadłużony jest Real M. (ok.560 mln euro), na 2-gim miejscu nie jest Valencia, lecz Atletico, a my tuż za nimi. Nawet Villareal ma długi - ponad 200 mln euro.
5. Lolek25.05.2009; 16:08
LolekAle jakie Real ma wpływy z reklam, sponsorów, kibiców, do tego mają w miarę stabilny zarząd i nie budują nowego stadionu :/
6. miancio26.05.2009; 08:39
miancioJednocześnie Real jest jednym z najbogatszych klubów Europy. Dla nich pieniądze nie stanowią problemu. Poza tym oni co roku walczą o tytuł, my nie. Silvę chętnie bym zatrzymał, Villi nie. Nie ma sensu trzeci sezon brnąć w to samo, kiedy to efektów nie przynosi. Marna jest nawet 4 pozycja, Valencia powinna walczyć o tytuł.
7. pedro126.05.2009; 15:52
Soriano zażądał zwołania nadzwyczajnego posiedzenia rady. Jedynym punktem obrad jest "informacja prezydenta". Wniosek z tego, że Soriano przechodzi do kontrofensywy. Mówi się o tym, że chce przejąć pakiet kontrolny VCF(51% akcji), że chce poinformować o sprzedaży działek (ile razy już to przerabialiśmy). Jeśli Soriano osiągnie swój cel pozycja Fernando Gomeza będzie zagrożona. Z kolei wbrew deklaracjom Gomeza, Emery wcale nie może być taki pewny swojej posady, tym bardziej że zawalił sezon i nie sprawdził się zupełnie w 2 ostatnich, decydujących meczach z Atletico i Villarealem.
Inne źródła podają, że Silla działając w imieniu tajemniczego zagranicznego inwestora próbuje tego samego co Soriano. Zaczyna się ruch w interesie i walka o władzę nad wyniszczoną finansowo i sportowo Valencią.
8. Lolek26.05.2009; 15:56
LolekI będzie powtórka z rozrywki- ten sam burdel co rok temu. Jeżeli wywalą Emerego to możemy pożegnać się z LM również za rok. Nasza drużyna potrzebuje teraz STABILIZACJI, a nie kolejnych rewolucji w kadrze trenerskiej.