VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Finał” – takim mianem określa szkoleniowiec „Nietoperzy” wagę dzisiejszego spotkania. Unai uważa, że każdy z piłkarzy powinien dać z siebie wszystko, gdyż nie trzeba nawet uzasadniać wymagań meczów tak wysokiej rangi.

Bask podkreśla, jak istotnym elementem okazać się może determinacja zespołu czy indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników.

Gran Derbi

„Przygotowujemy się na pojedynek z jedną z najsilniejszych drużyn, która tydzień przed starciem z Barceloną pokonała 4:2 Sevillę. Sądzę, że na analizie tego meczu należy się bardziej skupić niż na ostatniej porażce 2:6 z Barceloną”.

Aspekt własnego boiska

„Musimy podejść do tego meczu z takim samym nastawieniem jak przed spotkaniem z Barceloną. Ogromne znaczenie ma dla nas publiczność zgromadzona na Estadio Mestalla. Jesteśmy dzięki temu jeszcze mocniej zdeterminowani, by wygrać”.

Rywal

„Z pewnością nie poddadzą się bez walki. Ich cel jest taki sam. Oczekujemy umotywowanych, pragnących zwycięstwa piłkarzy Realu. W ostatnich meczach niezwykle widowiskowo grał Robben. To dobra drużyna, która będzie chciała pokrzyżować nam plany”.

Robben

„Arjen jest zawodnikiem wymagającym szczególnej opieki obrońcy. Trzeba go koniecznie zatrzymać, bo potrafi wytrącić każdego z równowagi”.

Nieobecni

„Madryt miał zawsze świetnych zmienników, przez co nie powinien mieć problemów z zastąpieniem niektórych piłkarzy”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.