VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jeśli plan dyrektora wykonawczego klubu - Javiera Gómeza - zostanie w pełni zrealizowany, największe gwiazdy Valencii mogą zostać - taką informacje uzyskali dziś dziennikarze od Fernando Gómeza, wiceprezydenta Valencii, odpowiedzialnego za sekcję sportową. Gómez podkreślał, że zatrzymanie w klubie obydwu Davidów - Silvy oraz Villi - będzie trudne, ale nie niemożliwe do osiągnięcia.

Plan Javiera Gómeza zakłada ograniczenia w sektorze płacowym, poprzez odchudzenie zbyt szerokiej kadry. W pierwszej kolejności klub opuścić mają gracze zbędni, a poważnie uszczuplający budżet Valencii. Rozwiązać też należy kwestię licznych wypożyczonych piłkarzy, którzy w lecie powrócą do klubu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami, Villa i Silva będą mogli zostać.

Wiceprezydent sportowy zaapelował także o roztropne podchodzenie do sprawy bezpośredniej kwalifikacji do Ligii Mistrzów, jaką daje w tym sezonie zajęcie trzeciego miejsca w tabeli. Według Gómeza, jeśli zespół za wszelką cenę będzie chciał atakować Sevillę, może w ostatniej chwili znaleźć się poza pierwszą czwórką.

Uważam, że wszystkie nasze spotkania, włącznie z ostatnim spotkaniem z Athletic Bilbao, będą trudne. Espanyol i Real walczą o życie, Villarreal i Atletico chcą nas prześcignąć w tabeli. - podsumował Gómez nadchodzący terminarz.

Ponadto, Fernando poinformował dziennikarzy, że poważnie rozważane jest włączenie od przyszłego sezonu do pierwszej drużyny Wenezuelczyka Miku, który dobrymi występami w Salamance, gdzie znajduje się na wypożyczeniu, zwrócił na siebie uwagę działaczy klubu.

Kategoria: Transfery | Las Provincias skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. jaro920@vp.pl29.04.2009; 19:32
Oni muszą zostać!
2. Adrian_VcF29.04.2009; 19:50
Adrian_VcFNawet nie ma tematu o ich odejsciu !
3. arek29.04.2009; 21:02
arekWszystko sie wyjasni po sezonie kto odejdzie a kto zostanie.
4. arek30.04.2009; 17:20
arekTYLKO VCF
5. Michel01.05.2009; 22:02
no nie wyobrażam sobie Valencii bez Villi i Silvy. młodszy ma przed sobą wielką kariere jest przyszłoscia hiszpanii,Villa swój najlepszy sezon wciaz ma jeszcze przed sobą...oby zarząd znalazł pieniądze na utrzymanie ich w klubie...po odejsciu Ayali i Aimara też byłem załamany,klub sobie radzi bez nich,ale obaj byli ogromnym fundamentem...