VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nieszczęścia chodzą parami. Mecz przeciwko drużynie z Katalonii, obok kontuzjowanego prawoskrzydłowego Valencii, z wysokości trybun obejrzy także David Albelda. El Cápitano doznał na wczorajszym treningu poważnej kontuzji kostki.

Uraz był na tyle bolesny, że piłkarz padł na murawę, krzycząc z bólu. Służby medyczne natychmiast pospieszyły z pomocą, przewiozły Davida do szatni, a stamtąd w towarzystwie szefa służb lekarskich do kliniki Umivale, gdzie stwierdzono silne zwichnięcie kostki.

Niestety to nie jedyne zdiagnozowane objawy. Z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszcza się, że były reprezentant Hiszpanii cierpi na zapalenie więzadła skokowo-piętowego.

Urazy Davida Albeldy uniemożliwią mu grę przez najbliższe 3 tygodnie.

Czarne chmury zebrały się za to nad Joaquínem Sánchezem, który ponownie odczuwa ból podczas gry, tym razem, tak jak w przypadku Albeldy, w kostce. Jest to z pewnością wynikiem bezpardonowego wejścia Ricardo Oliveiry, który bardzo ostro zaatakował skrzydłowego „Nietoperzy” podczas środowego pojedynku. Atak ex-Valencianisty dopiero nazajutrz wywołał spore problemy, z którymi borykał się na czwartkowej, popołudniowej sesji treningowej. Pauza '17' trwać może nawet 2 tygodnie.

„To powinna być bez wątpienia czerwona kartka. Poprosił mnie, abym mu wybaczył, cóż, taka jest piłka. Szkoda, że bardzo mnie boli” – żałuje Ximo.

Drobne dolegliwości mięśniowe wciąż nie ustępują Miguelowi. Co prawda Portugalczyk nie wystąpił przeciwko Realowi Betis z powodu łącznej liczby 5 upomnień, to jednak nadal realizuje część treningu pod obserwacją fizjoterapeutów. Jego rodak, Manuel Fernandes, ściągnął w tym tygodniu gips ze złamanej nogi, zostawiając tylko opatrunek z bandażem.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. wk25.04.2009; 11:13
wkNo to teraz Pablo będzie miał pole do popisu.