VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery sprawdzi Carleto i Costę

Rivv, 15.04.2009; 23:54

W obliczu kontuzji Emiliano Morettiego szkoleniowiec Valencii Unai Emery ma poważny problem z obsadą lewej strony bloku defensywnego. Trener Ches szukając nowych rozwiązań postanowił przyjrzeć się formie Brazylijczyka Thiago Carleto i młodego canterano Jaume Costy.

Moretti przebywa w miasteczku sportowym w Paternie, gdzie klubowi lekarze robią wszystko, by doprowadzić Włocha do stanu używalności na niedzielne spotkanie z Sevillą. Defensor pracuje z fizjoterapeutami, by wyleczyć naciągnięty mięsień uda.

Emery, jeśli potwierdzi się, że Włoch nie będzie mógł wziąć udziału w meczu przeciwko trzeciej drużynie Primera Division, będzie miał niewielkie pole manewru. Szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z Asiera Del Horno, który wciąż boryka się z kontuzją ścięgna Achillesa i na boisko wróci za około dwa tygodnie. Co prawda w spotkaniu ze Sportingiem Gijón na lewej obronie zagrał Alexis Ruano, jednak nie spisał się on najlepiej, na dodatek po meczu narzekał na drobne bóle.

W obliczu tych problemów Emery postanowił włączyć do kadry i przyjrzeć się na treningach Brazylijczykowi Thiago Carleto i zawodnikowi Mestallety Jaumie Coście. Trudno jednak sobie wyobrazić, by któryś z tej niedoświadczonej dwójki potrafił skutecznie poradzić sobie z szalejącymi na prawym skrzydle Sevilli Jesusem Navasem i Diego Capelem.

Kategoria: Ogólne | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. goly16.04.2009; 07:40
Neves zakręci tymi młodziakami jak chce;/ mam nadzieję, że Mata będzie mocno pracował w obronie.
2. Dzidek16.04.2009; 14:59
DzidekMając Del Horno i Morettiego na lewej oraz brak zmiennika dla Miguela, Gomez sprowadza Carleto, który rywalizuje z obrońcą Mestallety. Dobrze, że przynajmniej mało kosztował ;]