VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Usatysfakcjonowany wynikiem Unai Emery, przyznaje, że Valencia wygrała wczorajsze spotkanie przeciwko Sportingowi dzięki większemu procentowi skuteczności w ofensywie.

Jednocześnie Bask uważa, że spotkanie było bardzo wyrównane i każdy z zespołów miał 50% szans na osiągnięcie zwycięstwa.

„Tak jak rywale, mieliśmy około 50% procent szans na wygranie tego pojedynku, a dzięki lepszej skuteczności w ofensywie wywieźliśmy komplet punktów”.

Emery zdaje sobie sprawę z wagi odniesionego zwycięstwa, podkreślając przy tym: „Pozwala nam ona wciąż walczyć o upragnione cele”. Ponadto usprawiedliwia zmiany defensywnych zawodników, mówiąc, że „wynikały one ze zmęczenia” piłkarzy.

Szkoleniowiec „Nietoperzy” nie chce wybiegać myślami w przyszłość i przekonuje, że „należy koncentrować się na obecnej sytuacji, a przede wszystkim na najbliższej potyczce z drużyną Sevilli”. – „Mam nadzieję, że moi piłkarze będą tworzyli zespół do końca ligowych rozgrywek” – dodaje.

Unai ma także nadzieję jak najdłużej podtrzymywać serię zwycięstw, która może tylko pomóc ekipie w zajęciu miejsca gwarantującego eliminacje do Champions League.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. dzidekdz15.04.2009; 10:40
Czy to prawda ze z Morientesem nie przedluza kontraktu?? szkoda takiego zawodnika...... ciekawe co zrobia z reszta ktoa wroci z wypozyczen:/:/ znowu problemy.Niech Valencia sie pospieszy i złozy oferty na Negredo i Pedro Leona bo konkurencja coraz wieksza :/:/ a z naszym budzetem daleko nie pociagniemy:/
2. Adrian_VcF15.04.2009; 11:53
Adrian_VcFCzy tylko mi strona chodzi duzo wolniej w ostatnich 2 dniach ??
3. Mauser15.04.2009; 12:17
Mi dzis fatalnie chodzi OoOo co jest grane?:P
4. m198815.04.2009; 17:05
m1988no właśnie miałem pytać :/
sraaasznie wolno