VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Komunikat oficjalny Valencia CF

maciek.vlc, 10.04.2009; 20:29

W związku z kolejnymi, bezpodstawnymi doniesieniami dziennika MARCA, klub Valencia CF chce, za pośrednictwem Javiera Gomeza, występującego w imieniu Zarządu i jego Prezydenta, Vicente Soriano, wyjaśnić co następuje:

  1. Jest niemożliwym, aby jakiekolwiek stowarzyszenie, czy organizacja, niezwiązane z Valencia Club de Futbol, było zdolnym składać ofertę, ani też nie złożyło oferty, żadnemu z piłkarzy. Jedyną instytucją uprawnioną do zarządzania klubem, składem drużyny Valencia CF, jest Zarząd, na czele z jego Prezydentem, Vicente Soriano, który przekazał mi prowadzenie spraw klubu. Decyzje dotyczące jakichkolwiek klubowych aktywów, będzie podejmował tylko i wyłącznie klub Valencia CF.

  2. Nikt z przedstawicieli klubu nie zaoferował żadnego z podstawowych graczy Panu Vicentemu Boludzie, ani żadnemu innemu prezydentowi klubu z Primera División. Wszyscy udziałowcy, a także sympatycy klubu, powinni wiedzieć, że każda informacja dotycząca tego tematu jest nieprawdziwa.

  3. Tym samym, jako klub, chcemy prosić o respekt i odpowiedzialność wobec naszych fanów, od tych, którzy te informacje sprzedają. Zawsze będziemy szanować prawdę i rzetelność, lecz nie możemy zaakceptować nadużywania nazwy klubu Valencia CF w celu realizacji interesów innych klubów i ich ewentualnych zarządców. Chcemy tym samym wyrazić nadzieję, że komunikat ten pozwoli uniknąć przyszłych nieporozumień, a także pozwoli nam na jak najbardziej normalną współpracę między klubem, a uwikłanym medium.

Kategoria: Transfery | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. Mistic10.04.2009; 21:02
MisticBrukowce dostały po nosie ;)
2. SokolVCF10.04.2009; 21:05
SokolVCFNo i dobrze!
3. Adrian_VcF10.04.2009; 21:09
Adrian_VcFNoo az smiech bierze jak codzien na stronach Fcbarca.com lub realmadrid.pl pojawiaja sie te newsy np dzisiaj na Fcbarsie ze o0o0 SIlva za 25 milionow do wziecia , bardzo "realne" zrodlo Mundo Deportivo hehe odpowiednik marcy tyle ze z barcelony, albo inna gazet SPORT nastepny szmatlawiec. Żenada a tamci(reale i inne barsy) niech sie pogodza ze VIlla zostanie w VcF bo on ten klub uwielbia
4. patryk101910.04.2009; 22:00
patryk1019Nareszcie, może się w końcu gazetki uciszą ! :D
5. SokolVCF11.04.2009; 11:47
SokolVCFMnie na rm.pl rozwala tekst: "Silva może jeszcze, ale Villa? Przecież on jest za stary."

^^
6. milena_1711.04.2009; 11:48
milena_17Wiceprezydent Valencii, Fernando Gomez ujawnił, że klub gotów jest sprzedać Davida Silvę. Gomez przyznał w jednej z włoskich gazet, że "Nietoperze" oczekują 25 milionów euro za swoją gwiazdę.
Pomocnik, który może występować zarówno w środku pola, jak i na lewym skrzydle, znajduje się w kręgu zainteresowań Barcelony i Juventusu. Nie jest wykluczone, że po tej deklaracji do wyścigu włączą się również kluby, które zainteresowanie piłkarzem zgłaszały w zeszłym roku - Real Madryt, Liverpool, Chelsea i Inter.

Silva nie jest jeszcze oficjalnie wystawiony na listę transferową, ale jest bardzo prawdopodobne, że latem opuści Stadio Mestalla.
Sam piłkarz zapewnia jednak, że nie chce opuścić klubu dopóki ma z nim ważny kontrakt, czyli do 2013 roku.
to było na onecie!! mam nadzieje ze silva nie odejdzie
7. Adrian_VcF11.04.2009; 11:51
Adrian_VcFA co to ONET ? przeciez pisze te same bzdury co hiszpanskie gazety o sie na nie powoluje...
8. milena_1711.04.2009; 11:57
milena_17noo masz racje...
9. maciek.vlc11.04.2009; 13:35
Jedna sprawa to wystawienie pilkarza na liste transferowa, a druga wypowiedz dotyczaca minimalnej ceny od ktorej moga rozpoczac sie rozmowy na temat ewentualnej sprzedazy.

Villa co i rusz podkresla ze ma wazny kontrakt z klubem i ze ma zamiar go wypelnic do konca. Nie dajmy sie zwariowac tym wszystkim spekulacjom, bez ktorych niektore hiszpanskie gazety nie moga zyc. Niestety to jest zwiazane z aktualna sytuacja klubu i musimy sie na to uodpornic troche.