VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podobnie jak wczoraj Unai Emery zdecydował, że część treningu taktycznego odbędzie się z dala od prasy i lokalnych obserwatorów. W sesji treningowej nie uczestniczyło dwóch piłkarzy, Manuel Fernandes i Asier del Horno.

Przygotowania rozpoczęły się z samego rana. Najpierw, piłkarze zebrali się w sali multimedialnej, gdzie wspólnie ze sztabem szkoleniowym oglądali materiał wideo z meczów rywala. Potem zaczęli rozgrzewkę na boiskach Paterny w obecności licznej grupy fanów zespołu, którzy skorzystali ze świątecznej przerwy i w liczbie blisko 100 przybyli na trening swoich ulubieńców.

Ostatnią część zawodnicy zrealizowali w innym miejscu. Przenieśli się na boiska usytuowane w dalszym sektorze Miasteczka Sportowego i tam kontynuowali zajęcia. Istotą tego były nowe założenia taktyczne, jakie wraz z zespołem zamierzał przećwiczyć przed spotkaniem opiekun Valencii.

Odwiedziny Fernandesa

Udziału w treningu nie brała dwójka kontuzjowanych - Manuel Fernandes oraz Asier del Horno. Portugalczyk przeszedł niedawno niezbędny zabieg, a Hiszpan leczy uraz ścięgna Achillesa. Na dziś zaplanowano kontrolne badania lekarskie „Manny’ego”, dzięki czemu ten mógł się spotkać podczas treningu z drużyną.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com / SuperDeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF10.04.2009; 20:53
Adrian_VcFNiech Emery wybuduje mur jak Koeman... Efekt byŁ: puchar hiszpanii...
2. wk10.04.2009; 21:02
wk... i widmo spadku do Segunda Division...