VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Napastnik Valencii Fernando Morientes zapewnia, że zarówno klub jak i jego fani zdążyli pogodzić się z myślą, iż David Villa i David Silva będą piłkarzami, których nazwiska wielokrotnie zagoszczą w nagłówkach pierwszych stron gazet podczas najbliższego lata.

Prezydent klubu Vicente Soriano zaręczał w środę, że doniesienia o ofercie sprzedaży duetu Davidów są całkowicie nieprawdziwe.

Uważam, że to logiczna i normalna potyczka, której zapewne będziemy świadkami dopóty dopóki Real Madryt nie dokona wielkiego transferu; tak dzieje się co roku w obu klubach - zapewniał 33-latek.

Według napastnika trzeba ufać zaprzeczeniom klubowych władz, choć i tak będzie się o tym sporo mówiło.

Indagowany o swoją przyszłość, Morientes, którego kontrakt z Valencią wygasa z końcem czerwca bieżącego roku, potwierdził że na obecną chwilą nie są prowadzone żadne negocjacje, niemniej są kluby zainteresowane pozyskaniem Fernando.

Moim celem jest dobrnięcie do finiszu sezonu w najlepszych warunkach i byłoby wspaniale, gdyby zespół zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Każdy zawodnik zajmuje się swoją sytuacją dopiero później.

Jestem spokojny. Kiedy będą jakieś wieści, będę pierwszym, który je zakomunikuje - dodał.

Z drugiej strony Morientes jest przekonany, że sprowadzenie Álvaro Negredo, broniącego obecnie barw Almerii, a do którego prawo pierwokupu posiada Real Madryt, byłoby bardzo dobrą opcją.

Jest ciekawym piłkarzem i powinno się go mieć na uwadze, zwłaszcza po tym, co prezentuje podczas trwającego sezonu.

Odnośnie ligowych poczynań Valencii, El Moro przyznaje, że po dwóch ostatnich zwycięstwach, drużyna ponownie myśli o celach, które – jak się wydawało – oddaliły się ze względu na słabą dyspozycję.

Na koniec Morientes wyjawił, że po rozmowie z Javierem Gómezem, Carlos Marchena poinformował całą kadrę o zaciągnięciu kredytu w wysokości 50 milionów euro, który pozwoli m. in. na spłatę należności wobec piłkarzy.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (10)

KOMENTARZE

1. patryk101910.04.2009; 08:36
patryk1019Jeszcze Davidy (Silva & Villa) w Valencii powinni pograć z 5 sezonów ;] to by było super xD
2. Adrian_VcF10.04.2009; 09:41
Adrian_VcFNoo dokładnie, niech zostają do końca kariery, oni tez pewnie nie mają nic przeciwko. Ja na miejscu pilkarzy VcF robilbym wszystko aby zostac tu jak najdluzej bo to jest najlepszy klub ;]
3. LisekJunior10.04.2009; 10:30
Villa i Silva wiele wnoszą do gry całego zespołu,po odejściu Villi Valencia nie zdobywała by już tyle bramek. Lepiej żeby obaj piłkarze zostali w obecnym klubie.
4. dijey110.04.2009; 10:55
dijey1Moro ma rację z tym zgiełkiem wokół naszych gwiazd.
Tutaj
Mimo wszystko trochę mało jak na ofertę nie do odrzucenia. Myślę, że ManCity podbije ofertę w okolice 80 mln.
5. sirvanisz10.04.2009; 11:00
sirvaniszVilla nie przejdzie do Anglii, tak samo Silva. Myślę, że jeżeli zarząd pokombinuje to da się jakoś zatrzymać tych graczy. Niedługo dostaniemy kolejne 50 mln. Sami zawodnicy jak na razie deklarują chęć pozostania w klubie, więc nie ma dodatkowego problemu typu "chcę odejść już w tej chwili". A już niedługo 26 kwietnia, a więc nasza dwójka pokaże Barcie futbol.
6. Nevan_1410.04.2009; 12:59
"Z drugiej strony Morientes jest przekonany, że sprowadzenie Álvaro Negredo, broniącego obecnie barw Almerii, a do którego prawo pierwokupu posiada Real Madryt, byłoby "bardzo dobrą opcją".

Oglądałem kilka ostatnich meczów Almerii i Negredo naprawdę pasuje do Valencii. Byłby idealnym partnerem dla Villi. Silny, dobrze grający głowa, znający trenera i to dosyć dobrze... Tylko skąd pieniądze? :|

7. m198810.04.2009; 16:39
m1988dzisiaj czytałem o zainteresowaniu Valencii Bojanem
Oh było by pięknie ... źródło Goal.com
Niestety :/
8. wk10.04.2009; 18:48
wkm1988, pocieszę cię. O zainteresowaniu Valencii Bojanem i Negredo pisano w Superdeporte.
9. elguaje711.04.2009; 13:50
m1988 niewiem czy by było tak pięknie,jeśli negredo i bojan by przyszli to nie sądzisz że davidy zostałyby sprzedane przez zarząd?
10. wk11.04.2009; 19:38
wkJeżeli miałby przyjść to tylko jeden z dwójki Negredo-Bojan. Ale prawdopodobnie mogli by przyjść po odejściu Villi. Chociaż teraz jak Moro odchodzi z Valencii to ktoś na jego miejsce by się przydał...