VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vicente Soriano, prezydent Valencii CF zaprzecza, jakoby jego odpowiednik w Realu Madryt, Vicente Boluda, miał od niego otrzymać propozycję sprzedaży Villi i Silvy w zamian za 60 milionów euro.

W oświadczeniu, które pojawiło się na oficjalnej stronie klubu, szef Valencii stwierdza, że chociaż obaj panowie spotkali się we wtorek w walenckiej restauracji, to informacja o ofercie transferu duetu zawodników Nietoperzy jest całkowitym fałszem. Prezydenci nie rozmawiali o futbolu ani nie poruszali kwestii transferu, szeroko omawianej na łamach dzisiejszego wydania Marki.

Wymieniliśmy jedynie parę słów pozdrowienia, ale nie wspomnieliśmy o futbolu nawet jednym słowem. Czułem się zobligowany odpowiedzieć na te doniesienia, bo całkowicie mijają się z prawdą. (…)Wystarczyłaby jedna rozmowa telefoniczna, ale przecież w ten sposób nie byłoby materiału na pierwszą stronę (zdjęcie tutaj) - podkreślał.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte / valenciacf.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Oliver08.04.2009; 17:55
Oliver60 baniek za obydwoch?!Dobrze zrozumialem tekst?Tyle jest wg. mnie wart sam Villa,a Silva jak dla mnie nie ma ceny za ktora moznaby go bylo sprzedac.
2. wk08.04.2009; 19:23
wkA miało to wyglądać tak:

Boluda siedział przy jednym ze stolików wraz ze swoimi współpracownikami, gdy podszedł do niego Soriano, który zaprosił prezesa Blancos na prywatną rozmowę, która trwała około pół godziny i odbyła się zaraz po spożyciu posiłku. Boluda zapytał prezesa Valencii o sytuację ekonomiczną klubu, która, jak się okazało, jest naprawdę bardzo poważna. "A jak wygląda sytuacja Silvy oraz Villi?", od razu dodał prezes Realu Madryt. Soriano odpowiedział, że Valencia potrzebuje obecnie 50 milionów euro, aby pokryć koszty wstępnych prac nad nowym stadionem oraz uregulować pensje zawodników.

- A Silva i Villa? - nalegał w dalszym ciągu Boluda. "Obaj mają ważny kontrakt, ale po prostu musimy ich sprzedać", odpowiedział w końcu Soriano. Prezes Realu Madryt dowiedział się następnie, że Valencia gotowa by była sprzedać tę dwójkę na Santiago Bernabéu za 60 milionów euro. Co prawda Villa wyceniany jest na 45 milionów euro, a Silva na 30 milionów, lecz bardzo ciężka sytuacja Valencii zmusiła prezesa do podjęcia jakichkolwiek środków, które zapewnią jak najszybszy zastrzyk gotówki. Oferta końcowa - 60 milionów euro. Okazja ta wydaje się wręcz nie do odrzucenia, dlatego Boluda już podjął decyzję, że wszyscy kandydaci na prezesa otrzymają tę oto ofertę prezesa Valencii.
3. wk08.04.2009; 19:31
wkNa Superdeporte jest mowa o jakiś 50 mln €. Oczywiście za bardzo się nie orientuję o co chodzi ;)

Link
4. milena_1709.04.2009; 10:56
milena_17Valencia CF ma dziś rano podpisaC kredyt w wysokości 50 mln euro dla grupy spółek Fomento Urbano de Castellon w Walencji z notariuszem, w których były obecne Javier Gomez, dyrektor klubu i Valenciano Ximo Calabuig, przedstawiciel firmy Castellonian . EFE kredytowych, które mają zostać zwrócone przez Walencię w okresie dwóch lat, zostało ogłoszone w dniu 2 kwietnia. rzecznik zarządu klubu Valenciano po osiągnięciu porozumienia z Eugene Calabuig także przewodniczącym grupy Aguas de Valencia. Ta transakcja pozwala Walencji do zapłaty wynagrodzenia swoich zawodników. że zatrzymanie przez brak płatności na rzecz UTE (Unia Temporal de Empresas), który zbudował stadion. Javier Gomez, który ogłosił dzień umowy pożyczki i powiedział, że będzie pierwszym który naładuje zawodników, był odpowiedzialny ogłaszając w ubiegłym tygodniu do wszystkich na bliskość z Valencia klubu z wynagrodzenia należnego jej uczestników, najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.
5. milena_1709.04.2009; 10:57
milena_17to jest przetłumaczone co było w tym linku;) troche są błedy! soory