VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Motocyklista Héctor Faubel, urodzony w położonej nieopodal Walencji Llírii był gwiazdą loży prasowej Miasta Sporyu w Paternie podczas oficjalnej prezentacji zespołu Valencia CF – Honda SAG.

Team ten będzie uczestniczył w zmaganiach klasy 250cc Motocyklowych Mistrzostw Świata 2009, co pozwoli klubowi na rozreklamowanie wizerunku w nowy, unikalny sposób.

Héctor Faubel, wicemistrz świata w klasie 125cc w roku 2007:

To dla mnie niezwykle radosna chwila. Jestem dumny ze wsparcia mojego ulubionego klubu, Valencii CF, w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Doskonale, że będę mógł uczestniczyć w zmaganiach na torze z herbem Valencii.

Juan Pablo Molinero, Dyrektor od spraw marketingowych Valencii CF:

To kulminacja naszej pracy. Naszą ideą jest rozpropagowanie klubowego wizerunku na całym świecie i nie ma na to lepszego sposobu, aniżeli wspieranie fana Valencii CF, w dodatku urodzonego w Communidad Valenciana. Kibice sportów motorowych są podobni do tych piłkarskich. Jesteśmy bardzo zmotywowani i pomagamy walenckiemu motocykliście w trudnym momencie. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie korzyści dla obu stron.

Pierwszy wyścig sezonu, na torze w Katarze, odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 12 kwietnia. Warto również wspomnieć, że ostatni, 17-sty wyścig został zaplanowany na 8 listopada, a miejscem rywalizacji będzie tor w Walencji.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF09.04.2009; 19:45
Adrian_VcFFajna Sprawa
2. Jarunio10.04.2009; 11:18
JarunioTakie wydarzenia zblizaja do siebie druzyne i poprawiaja morale zespolu. Bardzo fajnie! ;)