VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emiliano Moretti, włoski defensor broniący barw blanquinegros wyraził swoją solidarność ze wszystkimi poszkodowanymi wskutek trzęsienia ziemi, które w poniedziałek dotknęło centralne Włochy, w rejonie zlokalizowanym 90 mil od Rzymu, rodzinnego miasta piłkarza.

Trudno jest wcielać się w skórę tamtych ludzi, niemniej chcę stąd przekazać pełne wsparcie i słowa otuchy dla przezwyciężenia tej sytuacji.

Mam nadzieję, że włoskie instytucje opiekują się osobami, które straciły swoich bliskich i dach nad głową, ponieważ to chwila, by pracować nad jak najszybszym powrotem do normalności, chociaż zdaję sobie sprawę, że to będzie trudne - mówił 27-latek.

W dniu 6 kwietnia 2009 roku o godzinie 03:30 w nocy, miejscowość L'Aquila we Włoszech nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 6.3 w skali Richtera. Wiele budynków w miejscowości uległo całkowitemu zniszczeniu. Włoskie media informują o zniszczeniach historycznej zabudowy miasta, ponad 211 śmiertelnych ofiarach i ok. 1500 rannych, 10 tys. doszczętnie zniszczonych budynkach i 17 tys. ludzi bez dachu nad głową.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte / Wikipedia skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Gajos08.04.2009; 19:27
Gajos(*)