VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: "mamy dług na Mestalla"

Zibi, 04.04.2009; 22:04

Na konferencji prasowej trener Valencii ręczył za swoich piłkarzy, mówiąc, że są oni niezwykle zmotywowani i skoncentrowani przed najbliższym spotkaniem.

Unai Emery traktuje mecz z Getafe jak finał, który jego podopieczni muszą wygrać.

Obowiązek zwycięstwa na Estadio Mestalla

„Wszyscy mamy dług względem publiczności zasiadającej na naszym stadionie. Mecz z Getafe będzie dla nas równie ważny, co finał w innych rozgrywkach, ponieważ tylko trzy punkty pozwolą nam nawiązać walkę z rywalami. Teraz mamy okazję, by wygrać na własnym terenie, co jest szczególnie decydujące. Interesują nas wyłącznie zwycięstwa, a jeden taki finał już osiągnęliśmy – przeciwko Racingowi Santander”.

Zmotywowany zespół

„Drużyna jest odpowiednio zmotywowana i skoncentrowana. Piłkarze zdają sobie sprawę z wagi tego meczu, dlatego wierzę, że dadzą z siebie wszystko. Powinniśmy zagrać mądrze i spokojnie, a dodatkowo liczymy na wsparcie kibiców.

Rywal: Getafe

„Getafe ma naprawdę dobrego trenera, który może liczyć na młodych, ale zdolnych zawodników. Są wesołą grupą, preferującą raczej ofensywną grę. Właśnie z tego powodu trzeba zagrać uważnie, z opanowaniem w defensywie. Nie będzie łatwo”.

Obrona

„Wprawdzie jesteśmy osłabieni, lecz zawsze możemy skorzystać z innych piłkarzy. Najważniejsze, że wszyscy powołani zawodnicy czują się dobrze i są właściwie przygotowani, także pod względem mentalnym.

Reprezentanci kraju

„Grunt, że są zdrowi, a opiekun stosował rotacje składu. Według mnie każdy z nich zaliczył udane występy”.

Miguel i Joaquín

„Miguel cały tydzień przepracował wraz z resztą grupy. Może nie jest jeszcze na sto procent przygotowany, ale myślę, że jego udział jest ważny”.

Renan

„Odniósł poważną kontuzję więc nie można go od razu rzucać na głęboką wodę. Trzeba szanować jego siły i rozważnie decydować o możliwościach”.

Cele

„W tej chwili przede wszystkim zwycięstwo z Getafe. Oczywiście zmieniają się one wraz z naszymi wygranymi, jak i ze słabszymi wynikami. Koncentrujemy się na jutrzejszym pojedynku i całą energię chcemy spożytkować właśnie na Mestalla”. Nad niczym innym się nie zastanawiamy”.

Kategoria: Ogólne | ValenciaCF.com skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Fuh04.04.2009; 22:17
FuhVillareal przegral, jesli uda sie wygrac to tylko 2 pkt beda straty do el. LM. Wszystko w rekach, a raczej nogach, pilkarzy....
2. wk05.04.2009; 01:11
wk„Odniósł poważną kontuzję więc nie można go od razu rzucać na głęboką wodę."

Renana nie można, a Silvę już tak?

A o ten mecz się trochę boję. Jeżeli Getafe preferuje ofensywny futbol, a Valencia w defensywnym się czuć najlepiej nie może, to wynik może być różny.
3. Gajos05.04.2009; 15:34
Gajoskrótko AMUNT VALENCIA
4. DavidVilla9505.04.2009; 21:24
DavidVilla954-1
5. DavidVilla9505.04.2009; 21:24
DavidVilla954-1