VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wiceprezydent Valencii, Fernando Gómez Colomer wraz z doradcą klubu, Javierem Gómezem, spotkali się dzisiaj z zawodnikami, aby przekazać wszystkim informacje, dotyczące nowego kredytu, a także zapewnić o rychłym uregulowaniu należności.

Wczorajszego dnia, krótko po wieczornym zebraniu zarządu, hiszpańska prasa podała wiadomość o udzieleniu niezbędnych finansów przez Formento Urbano de Castellón. Natomiast dziś poinformowano o rozmowie z kadrą zespołu, której celem było naturalnie wyjaśnienie wszystkich kwestii związanych z pożyczką.

Wynoszące 50 milionów euro zadłużenie pokryć ma pensje piłkarzy, którzy przez dwa miesiące nie otrzymywali swoich zarobków oraz spłacić długi względem firmy UTE, budowniczego nowego stadionu Valencii. Jak wiemy, prace nad Nuevo Mestalla zostały w ostatnich tygodniach wstrzymane.

Javier Gómez i Fernando Colomer spotkali się z zespołem przed treningiem w Paternie. Dyskusja przedstawicieli zarządu z zawodnikami trwała blisko godzinę.

Według klubowych źródeł, Javier Gómez zadeklarował, że do wypłaty pieniędzy dojdzie na dniach, chociaż do wiadomości publicznej nie podano dokładnej daty, bądź nie została ona ustalona.

Ponadto, prosili zawodników o „mobilizację i wysiłek” dlatego, że jest „bardzo ważne”, by w ostatnich meczach ligowych zaprezentować się z jak najlepszej strony i zakończyć sezon z uśmiechem na twarzy.

Doradca „Nietoperzy” podziękował zespołowi za zrozumienie i pracę, jaką wykonali pomimo „presji”, wywieranej na nich przez prasę czy doniesieniach o problemach ekonomicznych Valencii.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.