VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Doniesienia z treningu

Zibi, 03.04.2009; 22:17

Szkoleniowiec Valencii musi zmierzyć się z nie lada problemem. Tak jak miało to miejsce już kilka razy w tym sezonie, tak teraz ponownie z powodu kontuzji, a przede wszystkim sankcji zestawi linię obrony w eksperymentalnym składzie.

Funkcję jedynego nominalnego środkowego obrońcy pełnić będzie Raúl Albiol. Inni za to, tak jak Carlos Marchena czy Alexis Ruano spotkanie będą mogli obserwować jedynie z wysokości trybun, ponieważ w wypadku pierwszego związek nałożył karę 2 meczów przerwy za czerwoną kartkę przeciwko Recrativo, a drugiemu postanowiono jej nie uchylać (druga żółta kartka w spotkaniu z Racingiem). Do tego dodać należy jeszcze dolegliwości z plecami Hedwigesa Maduro oraz ze ścięgnem Achillesa Asiera del Horno, co stawia Unaia Emery’ego w niekomfortowej sytuacji.

Co prawda Holender trenował z resztą drużyny, ale wycofał się z treningu na skutek nasilających się bólów, tak więc występ przeciwko Getafe wydaje się niemożliwy.

Bez wątpienia najlepszą wiadomością jest powrót do pełni zdrowia i sprawności duetu na prawej flance. Joaquín i Miguel wreszcie uzupełnili sesje treningowe, wobec tego można spodziewać się ich obecności w szerokiej kadrze. Razem z kolegami ćwiczy także Renan Brito.

Na treningach ćwiczono różne warianty ustawienia w linii obrony, łącznie z Davidem Albeldą jako jednym ze stoperów. Wszystko wskazuje na to, że wyjściowe zestawienie będzie prezentowało się następująco – Curro Torres, Albiol, Albelda, Moretti, gdyż właśnie tak wyglądała obsada obrony na codziennych zajęciach, wyłączając jedynie tego drugiego, który przebywał razem z kadrą reprezentacji Hiszpanii. W miejscu Albiola pojawiał się wówczas Maduro.

Następne zajęcia jutro punktualnie o 10.30.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte/ValenciaCF.com/Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. szp03.04.2009; 23:25
Czyli mam rozumieć, że Moretti i Curro Torres nie są nominalnymi obrońcami? ;)
2. cieneM04.04.2009; 09:26
cieneMa żadnych wieści o tym, że może ktoś z młodych dołączy do pierwszego zespołu? cholera, co ma Unai do stracenia...
3. dijey104.04.2009; 11:12
dijey13 punkty ;P
4. Zibi04.04.2009; 11:28
cieniem, bylaby to niezrozumiala decyzja, poniewaz postawilby wtedy oscara fernandeza w podbramkowej sytuacji.

mestalleta, jesli ktos jeszcze nie wie, na gwalt potrzebuje punktow (pozostalo 6 kolejek), a w ten weekend stanie w szranki z barca atletic. nie ma mowy o przesuwaniu zawodnikow do pierwszego zespolu, bo kazdy musi dac z siebie wszystko w najblizszych pojedynkach.

zreszta, czy ktorys z nich przydalby sie w tym momencie? te chlopaki maja problemy na 3 szczeblu hiszpanskiej pilki, stad do konca walczyc beda o utrzymanie.