VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery ufa swej obronie

Lobo, 31.10.2008; 11:12
Szkoleniowiec Valencii poświęcił sporą część wczorajszego treningu grze obronnej. Obyło się jednak bez niespodzianek i tak linię defensywną zestawił w składzie: Miguel, Albiol, Alexis i Moretti. Na pozycji pivotów można było oglądać Albeldę i Manuela Fernandesa. Tym samym wydaje się pewnym, iż w jutrzejszym spotkaniu przeciwko Racingowi Santander dostępu do bramki Renana strzegli będą Ci sami piłkarze.

Defensywa Valencii w obecnym sezonie spisuje się wyśmienicie. Dość powiedzieć, że Che stracili zaledwie 5 goli w dotychczasowych ośmiu kolejkach i są obok Sevilli najlepszą pod tym względem drużyną. W tym świetle nie powinno dziwić, że baskijski szkoleniowiec na razie nie dał wielu okazji do gry kapitanowi drużyny Carlosowi Marchenie. Wczorajszej sesji treningowej przyglądali się dziennikarze japońskiej telewizji.

Morientes

Dzięki dwóm trafieniom w środowy wieczór przeciwko Portugalete Fernando Morientes otworzył swój dorobek w kolejnych rozgrywkach obecnego sezonu. Do tej pory el Moro trafiał do siatki rywali w spotkaniu o Superpuchar przeciwko Realowi Madryt, W PUEFA strzelił gola Marítimo i w rozgrywkach Copa del Rey zaliczył dwa trafienia w spotkaniu z Portugalete. Jedyne rozgrywki w jakich nie zanotował jeszcze trafienia w nowym sezonie to rozgrywki Ligowe.

Kategoria: Ogólne | Levante-EMV skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. marekvalencia31.10.2008; 13:20
Nasz obrona jest najlepsza.Wygramy z Racingiem 2:0. Amunt Valencia.
2. mz31.10.2008; 13:58
mzCopa del Rey
3. staste7731.10.2008; 16:35
staste77Liczę na Moro w tym sezonie. Mam nadzieję, że szybko (oby w ten weekend) otworzy konto w La Liga. Musi wziąć na siebie ciężar zdobywania bramek, bo sam Villa nie da rady. Mamy b. dobre skrzydła, idealne dla takiego gracza jakim jest Moro.
4. olenka31.10.2008; 16:45
Najlepsza obrona w lidze :) Coś wpsaniałego...
Gramy chłopaki i wygramy 2:0 albo i 3:0 ;)