VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Obrońca Valencii, Raul Albiol zapewniał na wczorajszej konferencji prasowej, iż zespół w najbliższych spotkaniach ligowych powinien gromadzić jak największą liczbę punktów, bowiem końcówka rundy jesiennej będzie trudna.

Udanie rozpoczęliśmy sezon, jednak koniecznie musimy wygrywać, aby zachować pierwszą pozycję. Mestalla ma być naszą twierdzą, gdzie będziemy osiągać maksimum punktów. Kalendarz jest ciężki i lepiej mieć zabezpieczenie w postaci większej ilości punktów.

23-latek uważa, że Valencia powinna być przygotowana na przyjęcie Numancii w niedzielę, ponieważ zespół z Sorii nie ułatwi spraw gospodarzom. Oczekuję, że rozegramy dobre zawody i zgarniemy komplet punktów, dzięki czemu pozostaniemy na czele.

Mistrz Europy wyjaśnił, że po sezonie męczarni Unai Emery przywrócił pewność w poczynania Valencii i wpoił piłkarzom, ze praca zespołowa może zdziałać wielkie rzeczy.

Z Unaiem wszystko się zmieniło. Wiemy, że zarówno na boisku jak i poza nim musimy dawać z siebie jak najwięcej oraz szanować partnera – podobnie sprawa ma się z kadrą narodową - podkreślił.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. jaro920@vp.pl17.10.2008; 16:44
Jestem dobrej mysli...Mamy dobry team:)
2. dominguez17.10.2008; 17:53
dominguezTo prawda końcówka będzie ciężka ale akurat na ten okres przypada finisz fazy grupowej LM i mam nadzeję, że na niej będą się koncentrować te zespoły. Chodzi mi oczywiście o oszczędzanie kluczowych zawodników a nie jakiejś taryfie ulgowej ;) Także jestem optymistą... na półmetku pierwsza trójka jak nic! :D
3. davidvilla7v17.10.2008; 18:16
davidvilla7vdopiero w 12 kolejce czeka nas rywal z gornej polki
4. miancio17.10.2008; 18:19
mianciowięc po 11 kolejkach wypadałoby mieć 31 punktów :)
5. Arek00717.10.2008; 18:42
Arek007Mimo to że końcówka będzie trudna myśle że Valencia da rade przejść przez nią zwycięsko i utrzymać pozycje lidera tabeli. Lecz także jestem zdania żeby teraz zmobilizować się i zdobyć komplety punktów z zespołami które nie powinny nam zagrozić zwycięstwem